Yılmaz'dan algı operasyonlarına karşı uyarı!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, ''Asırlık mücadelemizi algı operasyonlarına kurban ettirmeyelim!'' başlıklı yazısında yürütülen algı operasyonlarına karşı dikkat çeken ifadelerde bulundu.

Gündem 15.08.2019 - 19:18 15.08.2019 - 19:18 Bülent Deniz

Milli Görüş hareketinin önemli isimlerinin başında gelen Şevki Yılmaz, hükümete karşı yürütülen algı operasyonlarına dikkat çekti.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

"Ey İman edenler fasık size bir haber getirirse hemen araştırın....(Hucurat S. ) İlahi mesajına İman eden her Mümin, kardeşleri hakkında okuduğu, duyduğu ve seyrettiği her haberi incelemek mecburiyetindedir!

Yeryüzünde tüm İnsanların hamisi ve abisi Hilafetin mümessili Osmanlı Cihad Devletini Siyonist Haçlılarla işbirliğiyle yıkan içimizdeki bir avuç Sabetayist ve dönme azınlık hala çirkin oyunlarına ve ihanetlerine algı operasyonlarıyla alçakça devam ediyor!

İşleri güçleri Milletin İktidarlarını yalan iftira, şantaj ve darbelerle yine Milletin eliyle yıktırmak!

Son Halifemiz yani İmamımız (anamız ) Sultan Abdülhamid'i aynı iğrenç oyunlarla yıkanların torunları olan mutlu ve putlu bir avuç azınlık bugün de ellerinde ki sosyal medya ve servet gücüyle milletimizi kandırarak AK iktidarımızı yine milletimize yıktırtmak istiyor!

Ülkeler arası Ekonomik Savaşların acımasızca devam ettiği ve kıyamete kadar devam edeceği gerçeğine rağmen dolar saldırısı karşısında sendeledik ve bu ihaneti gerçekleştirenler içimizdeki taşeron partilerinin saflarına koşuverdi! Yağmurdan kaçarken doluya yakalanacaklarının hala farkında değiller! Ve öfkeyle yaptıklarının neticesinde zararla perişan olacaklarını hala anlayamıyorlar! Veya biz anlatamadık!

Bu Sabetayist ve dönmelerin Türkiye'deki nüfusları yüzde 10’u geçmemesine rağmen yüzde 90 nüfusa sahip halkımızı Irk, Mezhep, Meşrep ve Parti taassubu cehaletiyle ve algı operasyonuyla yenebiliyor!

Bu son İstanbul seçimlerinde de İktidarın tarihi devasa hizmetlerine rağmen halkımıza bindiği İktidar dalını kesmeyi başarttılar! Neticede yüzde 90 nüfusa sahip bu vatanın gerçek sahibi ve tek sahibi milletimiz, yüzde 10’luk her dönemin işbirlikçisi azınlığa şimdilik mağlup olduğunu hala anlamadı. Veya biz anlatamadık!

Çünkü tabanları milli olan partiler şahsi çıkar, hırs ve hasetleri sebebiyle seçmenlerimizi CHP ve HDP gibi tavanları gayri milli, Sabetayist ve dönme olan partilerin kayığına bindirterek mutlu ve putlu aristokrat azınlığa, çoğunluğu mahkûm ettirdiler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@