Yılmaz'dan Cihangir İslam'a sert tepki! Duysun o şerrin avukatı...

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam'ı sert bir şekilde eleştirdi.

Gündem 07.11.2018 - 12:44 07.11.2018 - 12:44

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş, gündeme damga vurmaya devam ediyor.

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam'ın 15 Temmuz Darbe Girişimi'nde şehit düşenleri, darbeci askerlerle bir tutup 'batıl' ilan etmesine Şevki Yılmaz'dan sert bir tepki geldi.

ONLARIN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?

Milli Görüş hareketinin önemli isimlerinden biri olan Yılmaz, ''Utanmadan CHP'yle kontenjandan meclise gireceksin, Müslümanlar'a saldıracaksın. Allah ıslah etsin. Senin yolun 'batıl'... Dedene nasıl hesap vereceksin? Sütçü İmam'ın İskilipli Atıf Hoca'nın yüzüne nasıl bakacaksınız? Asılan yüzlerce alimin yüzüne nasıl bakacaksınız? Şer ittifaka girenler...'' dedi.

ERBAKAN HOCA DA MI 'BATIL'DI?

''Utanmadan Erbakan'ın adını ağzına alıyorlar'' diyen Yılmaz, ''Milleti uyandıracaklarına, darbeleri önleyenlere 'batıl' diyeceksiniz. Erbakan hoca da 'batıl' değil mi? Darbelere karşı çıktığı için değil mi? Allah'tan korkun... Bu ülkenin en büyük haini, en büyük eşkiyası darbecilerdir. Menderes asılmasaydı, Japonya'yı geçmiştik. Erbakan hocam 3 darbe görmeseydi, Güney Kore'yi geçmiştik. Erdoğan kardeşimin hızı kesilmeseydi, şu anda Güney Kore'yi geçmiştik. Kişi başına düşen gelir 20 bin doları geçmişti. Başörtüsü yasağını kaldıranlara, Kur'an-ı Kerim'in önündeki engelleri kaldıranları 'batıl' ilan ediyorsunuz.'' açıklamasında bulundu.

EBU CEHİLLERE AMİGOLUK...

Sözlerine devam eden Yılmaz, ''Duysun o 'batıl'ın avukatı, şerrin avukatı, cehennem partisinin avukatı. Müslüman'a Ebu Cehil'lerin yanında amigoluk yapmak yakışmaz. Onların yanında kol kola meclise girme sevdasında bulunanlar, bütün yasakları ülkeden kaldıran AK Parti iktidarına 'batıl' diyemezsiniz. Hangi partili olursak olalım, Türkiye için birleşeceğiz. Keşke Saadet, CHP'ye ayak değnekliği yapmasa... 2 tane vekillik için 13 tane vekili CHP'ye kaptırdılar. Erbakan hocamın hayallerini Erdoğan teker teker gerçekleştiriyor. Erdoğan'ın yolu batılsa, Erbakan hocamın yolu da batıldır. Çünkü Erbakan hocamın projesidir, bu...'' dedi.

Haber Vakti-Özel

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@