Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli, İBB'nin mezarlık bidonlarını övdü

Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli'nin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mezarlık bidonu hizmetini övmesi alay konusu oldu.

Gündem 27.09.2021 - 14:57 27.09.2021 - 15:03

Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli, daha önce CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun musluk açılışı töreninde olduğu gibi, bu kez bir bidona tav oldu.

KÜÇÜK İŞLER İLE YAPILAMAYAN BÜYÜK PROJELER KAMÜFLE EDİLİYOR

Önemli hizmetlerin askıya alındığı ancak küçük projeleri hayata geçirebilen CHP'li Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki İstanbul Büyükşehir Belediye yönetimi son yaptığıyla yine gündem olmayı başardı.  İmamoğlu'nun bu 'hizmetleri' asıl yapılması gereken fakat yapılmayan hizmetlerin üzerini örtmek için kullanılması dikkat çekerken, yandaş gazeteciler de algı operasyonuna destek oluyor. O gazetecilerden biri de Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli.

MEZARLIK BİDONUN HİZMETİNİ ÖVDÜ!

CHP'li İBB'nin mezarlıkların sulanması için bıraktığı bidonları öve öve bitiremeyen Arapkirli, sosyal medya hesabından şu ifadelerde bulundu:

"TEŞEKKÜRLER İBB…

Ya evden götürürüz kabımızı, ya da mezarlar arasında dolaşan “sucu çocuklar” sağlar bu hizmeti. Onlar da bayramlar harici yoktur.

İBB Mezarlıklar Daire Başkanlığı iyi düşünmüş bunu. Basit ama, önemli bir hizmet.

Ölmüşlerinin ruhu şad olsun.

Teşekkürler"

Yorumlar