CHP Sözcüsü Faik Öztrak, katıldığı televizyon programında 2023 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmasını istediği kişiyi açıkladı.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, katıldığı canlı yayında, 2023 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olmasını istediğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bay Kemal sen hiç heveslenme, Erdoğan bu ülkede hizmet etmeye devam edecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bay Kemal sen hiç heveslenme, Erdoğan bu ülkede hizmet etmeye devam edecek

'KILIÇDAROĞLU'NUN ADAY OLMASINI İSTERİM'

KRT TV canlı yayınında konuşan Öztrak, "Bana sorarsanız ben kendi genel başkanımı orada görmek isterim. Parti Sözcüsü olarak konuşmuyorum, sadece Faik Öztrak olarak ben orada genel başkanımı görmek isterim" diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından CHP Sözcüsü Faik Öztrak da Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a kapıları kapattı.

ÇATI ADAY YORUMU

İYİ Parti'nin gündeminde olduğu konuşulan çatı adayla ilgili soruya ise Öztrak, 'Liderler kendi aralarında bunları konuşuyordu. Bununla ilgili açıklamayı partilerin genel başkanları yapar' ifadelerini kullandı.