Bülent Deniz

Tüm Makaleleri

Bülent Deniz

Kudüs rehberi ve mihmandarı - Habervakti.com Genel Koordinatörü
Tv program yapımcı ve sunucusu
İlya Ajans Y. Kurulu Başkanı.
Bülent Deniz, 1974 İstanbul doğumlu. 1992 yılında Hollanda’ya yerleşti. Hollanda'da hizmet veren MİLLİ STK'larda önemli görevler aldı! Başkanlığını yaptığı Gençlik Derneği bünyesinde arkadaşlarıyla birlikte aylık dergi çıkardılar. Avrupa'nın ilk İnternet ve Bilişim Derneği'nin Kurucu Başkanı oldu. Kurulmasında yer aldığı bir çok web sitesiyle internet-dijital ve sosyal medyada alternatif çalışmalarla gençlere hitap etti.
2005 yılında Kudüs üzerinden Hacc'a gittiğinde ''Neden Anadolu müslümanları Mescid-i Aksa'yı sahipsiz bırakıyorlar?'' sorusuna cevap aradı. 2010 yılından itibaren özel sektör temsilcisi olarak Hac-Umre organizasyonu bünyesinde Filistin'e ve Kudüs-ü Şerif'e özel seferler düzenledi. MİKAV teşekküllerinden olan Nadide Turizm Genel Müdürü iken (2018 Ocak ayında bu görevinden ayrıldı) Türkiye'de ilk kez, KUDÜS ÜZERİ UMRE SEFERLERİNİ HAYATA GEÇİRDİ! Defalarca Mescid-i Aksa'ya gitti. Türkiye'den yüzlerce İnsanı KUDÜS'e götürdü! En başarılı projeler listesinde birincilik alan faaliyetlerle Gençlik Spor Bakanlığı projeleriyle, yüzlerce üniversite öğrencisini KUDÜS'le tanıştırdı! Önemli tecrübeler edindi. Gönüllü olarak Rehberlik ve Mihmandarlık yaptı! Kudüs tarihi, özel ilgi alanlarından oldu.
Bazen ayda 3 kez seferler düzenlediği ve DEFALARCA GİTTİĞİ KUDÜS'E; 2017 Şubat ayında, yine bir sefer organize etmiş! Siyonist rejim kendisini Tel Aviv'de engellemiştir! ALDIĞI VİZESİ İPTAL EDİLMİŞ, İSRAİL TARAFINDAN FİLİSTİN TOPRAKLARINDAN DEPORT EDİLMİŞTİR! Siyonist rejim tarafından Filistin topraklarına giriş yasağı konulmuştur.
Evli ve iki kız çocuğu babası olan Bülent Deniz, AKİT TV'ye 2015 Aralık ayından bu yana haftalık canlı olarak yayınlanan yakın siyasi tarihimizin önemli isimlerinden Rize eski milletvekili ŞEVKİ YILMAZ 'ın yorumcu olduğu MİLLİ DİRİLİŞ ve ABDURRAHMAN DİLİPAK'la 2016 Kasım ayından bu yana DERİN GERÇEKLER adlı siyasi-analiz-haber-programlarının yapımcı ve sunuculuğunu yapmaktadır.
MANEVİ ve İKTİSADİ KALKINMA VAKFI (MİKAV) ve tüm hayırlı hizmetleri yapan STK'ların yürekten gönüllüsüdür.
Bülent Deniz, siyonist rejim tarafından Kudüs'e girişi yasaklanmasına rağmen halen gönüllülük esasıyla kendi gidemese de ''Anadolu İnsanı Kudüs'e Gitsin'' diye projeleri hayata geçirmeye, bağımsız organizasyonlara danışmanlık yaparak destek vermeye ve seminer-konferanslar-tv programlarıyla-dijital medya platformlarından KUDÜS DAVAMIZI anlatmaya devam ediyor...