Akit TV ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi günlerinin klasiği haline gelen Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz'in sunduğu ve Usta Kalem Abdurrahman Dilipak'ın yorumladığı Derin Gerçekler'de, bu hafta da gündemin öne çıkan konuları hakkında dikkat çeken ifadeler kullanıldı. Dilipak, "Birileri sürece getirdiğimiz eleştirileri Erdoğan aleyhtarlığıymış gibi lanse ediyorlar" dedi. İşte Dilipak ve Deniz'in konuyla ilgili tüm ifadeleri...

İzleyicileri ekranlara kilitleyen program Derin Gerçekler bu Pazartesi de önemli konuları ele aldı.

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in sorduğu ve Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak'ın cevapladığı programda, koronavirüs ve aşı konusunda kamuoyunda  'Erdoğan aleyhtarlığı yapma' gibi lanse edilme konusu gündeme geldi.

Aşı dayatması, ilaç dayatması gibi konularda aylardır hem ekran başında, hem mitinglerde, hem de çeşitli platformlarda uyarılarda bulunan Dilipak ise konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

'Liv Hospital'de başörtüsü yasağı' iddiası 'Liv Hospital'de başörtüsü yasağı' iddiası

"Köpek gibi aşılayın dediler. Bunu söyleyen alçaklara kimse öfke duymuyor. Biz bu konuda insanları uyardığımız için, bir takım adamlar; 'Onlar ne yapmak istiyorlar?' diye soruyor."

Sözlerine devam eden Dilipak Kur'an'dan ayetler örnek göstererek şöyle dedi:

"Bizim için kişiler ve kurumlar önemli değildir. Hak söz konusuysa hiç kimseye bir taraftarlığım yok. Hiç kimseye bir borcum da yok" 

50 yıldır yazı yazdığını ve çizgisinin belli olduğunu ifade eden Dilipak, "Yanlışı kim yaparsa yapsım söylerim." dedi. 

İşte Dilipak ve Deniz'in konuya ilişkin ifadelerinin bölümü:

TÜM BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ