ATV ekranlarında izleyecileriyle buluşarak her gün yeni bir olayla gündeme gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yeni bir olay gerçekleşti. Canlı yayına çıkan 2 çocuk 7 torun sahibi Şahin Yüksekova isimli vatandaşın anlattıkları duyanları şoke etti. Yüksekova, eşi Ayşe Yüksekova'nın 1.5 ay önce evi terk ettiğini söyleyerek yardım istedi. Ayşe Yüksekova'nın, evi terk etme gerekçesi ise izleyicileri hem güldürdü hem şaşırttı.

"Eminönü'ndeyim lafını 'Emine'deyim' anlamış"

Otomotiv sektöründe sıkı denetleme! Tam 260 bin araç... Otomotiv sektöründe sıkı denetleme! Tam 260 bin araç...

Şahin Yüksekova, başına gelenleri anlatırken gözyaşlarını tutamayarak,  "Arkadaşlarımla Eminönü'nden malzeme alırken eşim bakkaldaki kıza beni arattı. Bana 'Neredesin?' diye sordu. Kıza Eminönü'ndeyim dedim. Ama eşim yanlış anlamış. Kulakları az duyuyor. O gün de cihazını takmamış. 'Eminönü'ndeyim' lafını 'Emine'deyim' anlamış. Eve döndüğümde bana 'Emine ile ne işin var bu saate kadar?' diye tepki gösterdi." dedi.

"Gece yarısı kaçıp gitti"

Sözlerine devam eden yaşlı adam, "Emine diye biri asla yok. Pantolonumu giyene kadar gece yarısı kaçıp gitti. O benim 40 yıllık eşim Kimse adını sokakta bile duymasın, öğrenmesin diye ona Naciye diyordum. Çok kıskanırdım." ifadelerini kullandı.

"Senin daha önce evine birileri geldi mi?"

Müge Anlı ise "Niye sana bu kadar güvenmiyor? Senin daha önce evine birileri geldi mi?" sorusunu yönelmesi üzerine  Şahin Yüksekova ise "Hayır kesinlikle öyle bir şey yok" yanıtını verdi.