Türkiye'nin kendilerine olan desteğinin 'paha biçilemez' olduğunu belirten Moldova'ya bağlı Gagavuz Özerk Yeri Başkanı İrina Vlah, kısa bir süre önce rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzerinden geçmiş olsun mesajı gönderdi.

'ERDOĞAN SAYESİNDE İLİŞKİLERİMİZ ÇOK SICAK'

Daha önce yaptığı açıklamalarda Türkiye ile ilişkilerin sürekli geliştiğini vurgulayan Vlah, "Türk yönetimi ile ilişkilerimiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde çok sıcak, samimi dostluk ve karşılıklı saygıya dayalıdır. Bu nedenle kendisine çok minnettarız. Erdoğan ve ekibiyle çalıştığımız için şanslıyız. İş birliğimiz sonuçlar veriyor." değerlendirmelerinde bulunmuştu.

Filistin direnişinin sembol ismi Fevzi Cüneydi de yarın Fatih'te olacak Filistin direnişinin sembol ismi Fevzi Cüneydi de yarın Fatih'te olacak

'ERDOĞAN'IN SAĞLIĞI HIZLA DÜZELSİN'

Erdoğan'ın rahatsızlığının ardından Vlah, ''Dilerim sayın Cumhurbaşkanın Sayın Recep Tayyip Erdoganın saalıı taa hızlı doorulsun (sağlığı hızla düzelsin).  Ko Allah versin ona kuvet ileri dooru Türkiye halkı için, dünnedä (dünyada) hem bölgedä barış için çalışmaa.'' ifadelerini kullandı.