Sakatlığı nedeniyle bir süredir sahalardan uzak kalan 35 yaşındaki Trabzonspor’un Slovak oyuncusu Marek Hamsik kendisiyle özdeşen 'Mohikan' saç stilini değiştirdi.

Trabzonspor'un tecrübeli oyuncusu Marek Hamsik, takımının Antalyaspor ile karşılaştığı saatlerde dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Sağ baldır bölgesinde kas yaralanması yaşayan ve tedavi sürecinde ülkesine giden yıldız futbolcu, kendisiyle özdeşleşen saç stiline veda etti.

Hamsik’in, saçlarının üst kısmını kestirdiği görüldü. Uzun süren sakatlıkları nedeniyle futbola veda etmeye hazırlanan Slovak yıldızın imajını değiştirmesi, futbolu kesin olarak bırakma kararı aldığı şeklinde yorumlandı.

'SAÇLARIMI KESTİRDİĞİMDE FUTBOLU BIRAKACAĞIM'

Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Hamsik, geçmişte verdiği bir röportajda, saçlarını kestirdiğinde futbolu bırakacağını söylemişti.

Kuntz'dan "Oruçlu oyuncuları kadroya almıyor" iddialarına yanıt Kuntz'dan "Oruçlu oyuncuları kadroya almıyor" iddialarına yanıt

abdullah avcı-3

AVCI: GELDİKTEN SONRA GÖRÜŞECEĞİZ

Antalyaspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Abdullah Avcı, kendisine yöneltilen 'Hamsik futbolu mu bıraktı?' sorusuna "Marek Hamsik hem dünya futbolunun hem Trabzonspor’un en özel oyuncusu ve insanı. Yaş ilerledikçe bu tarz sakatlıklar oluyor, çok iyi profesyonel olmasına rağmen. En son çekilen MR’ında ortalama 4-6 hafta arasında tedavi sürecine ihtiyaç olacaktı. 2-3 günlük izin istedi ben ise 7 gün izin verdim. Öyle oyuncularla çalışmak nasip olur mu bilmiyorum. Döndükten sonra ne yapmak istediğiyle alakalı olarak biz ona yardımcı olacağız. Karar vereceğiz. Oynayacaksa, bırakıp antrenör olarak da veya onun vizyonu açısından Trabzonspor faydalanmak ister. Geldikten sonra yemek yiyeceğiz, beraber ondan sonra daha sağlıklı karar vereceğiz genel durumu ile alakalı olarak" şeklinde cevap verdi.