İngiltere Tabipler Birliği Kuzey Londra Bölgesi Başkan Yardımcısı, Kraliyet ödüllü Kıbrıslı Türk Doktor Teoman Sırrı, katıldığı programda Kovid-19 ve aşı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sırrı, son günlerde gerçekleşen ani ölümlerin sebeplerinden birinin de aşıları olduğunu belirtti.

ADA Tv'ye konuk olan Kuzey Londra Tabipler Birliği Başkanı Dr. Teoman Sırrı dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Dr. Teoman Sırrı'ya göre son günlerde yaşanan ani ölümlerin sebepleri arasında hem covid hem de aşılar var. İsveç ve İngiltere'de yapılan araştırmalara atıfta bulunan ünlü doktor ikisininde yaptığı zararlardan bir tanesinin kanamalar olduğunu söyledi.

''Bu bulgular hastalık geçirdiğiniz veya aşı olduğunuz ilk 180 gün içinde belli olur. Kanamalar 60 gün sonra daha çok belli olur.

İklim değişikliği kaynaklı görülen doğal afetler, bulaşıcı hastalıkların şiddetini artırıyor İklim değişikliği kaynaklı görülen doğal afetler, bulaşıcı hastalıkların şiddetini artırıyor

Derin derin ven trombozu 70.günden sonra meydana çıkar, 110 gün içinde de pulmoner emboli ortaya çıkar. Bu üçü de ölüm sebeplerindendir'' diyen Sırrı yanında getirdiği 270 sayfalık bilimsel bir araştırmayla dediklerini destekledi.

Virüsün sürekli mutasyona uğradığını fakat aşıların aynı kaldığını böylece yarardan çok zarar verdiğini ifade eden Sırrı, ''İlk yapılan aşıların son çıkan varyantlara hiçbir etkisi yoktur. Her mutasyona uğradığında yeni bir aşı çıkması lazım. Dolayısıyla şuan aşıların yarardan çok zararı vardır. Bu katkılar yüzünden çoğu insan aşı olurken ölüyor'' diyerek tartışmanın fitilini ateşledi.

Dr. Teoman Sırrı ülkesi KKTC'de kurulan Meclis Araştırma Komisyonuna yapılan bilimsel araştırmaların dikkate alınması konusunda çağrıda bulunuyor.