Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu, yeni sezon öncesi kesenin ağzını açtı. Yeni yayın döneminde İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'de izleyici ile buluşacağını duyurdu. Küçükkaya'nın 12 Eylül sabahı itibarıyla Halk TV'de program yapacağı belirtildi.

cafer mahiroğlu

PATRONDAN 'HOŞGELDİN' MESAJI

Cafer Mahiroğlu, "Bu yola çıkarken Türkiye'nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV'de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin... Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV'de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım. Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre degil. Hoş geldin İsmail Küçükkaya." ifadelerini kullandı.

FOX TV KAN KAYBEDİYOR

Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programı reyting listelerinin ilk sıralarında yer alıyordu. Fatih Portakal'ın ardından İsmail Küçükkaya'nın da FOX TV ile yollarını ayırmasının, kanalın reytinglerinde büyük bir düşüşe neden olacağı söylendi.

ekrem imamoğlu

'İMAMOĞLU 3 MİLYON DOLARA SPONSOR OLDU' İDDİASI

Ankara'da FETÖ operasyonu: 4 gözaltı Ankara'da FETÖ operasyonu: 4 gözaltı

Uçan Kuş'ta yer alan iddiaya göre; yakın arkadaşı Ekrem İmamoğlu'nun sponsorluğunda gerçekleşen transferde Küçükkaya'nın 3 milyon dolar alacağı belirtildi. Küçükkaya'nın, Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’ndan gelen teklifi önce Fox TV’ye ilettiği, yarısı kadar bir tutara Fox’ta kalabileceğini söyledi ancak Fox yönetimi, "Yeni kanalın hayırlı olsun" cevabını verdi. Halk TV'nin patronu Mahiroğlu'nun transferi açıkladıktan sonra Halk TV izleyicilerinden tepki aldığı belirtildi.