Şarkıcı Ebru Gündeş’le dostluğu biten Serdar Ortaç katıldığı bir programda yaşananlarla ilgili itiraflarda bulundu. Her şey Reza Zarrab tutuklandıktan sonra başladı.

Bir dönem sıkı arkadaş olan Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç dostluğu, ünlü şarkıcının eşi Reza Zarrab tutuklanınca bitmişti. Serdar Ortaç bu konuya dair içini döktü. Ebru Gündeş'e çok değer verdiğini söyleyen Ortaç, "Arkadaşlığımızın zedelenmesi beni çok üzüyor." dedi.

reza zarrab-1

"ÇOK GÜZEL ARKADAŞTIK"

Zafer Algöz, Feyyaz Yiğit ve Gibi'yi böyle eleştirdi Zafer Algöz, Feyyaz Yiğit ve Gibi'yi böyle eleştirdi

Serdar Ortaç, Ebru Gündeş’le ilgili, "Bu konu çok açılıyor, çok eski bir dava. Çok güzel bir arkadaşlıktı, benim radyocuyken elimden tutan kız. Şimdi arkadaşlığımızın zedelenmesi beni çok üzüyor. Ama oldu bitti. Arkadaşlığımız bu hale geldi. Herkes Serdar özür dilemedi diyor, özür meselesi burada hiçbir şey. Daha büyük olaylar var! Ben kadın olsam çocuğum olsa kim takar Serdar'ı hayatıma bakarım!'' ifadelerini kullandı.

"İŞİN İÇİNDE TC VARDI"

İşin içinde ne olduğunu açıklayan Ortaç, ''Ebru ile dostluğum balon değildi. Ben orada korktum. Reza yeni tutuklanmıştı, neden tutuklandığını bilmediğim için geçmiş olsun demedim. Neden olursa olsun arkasında duracaksın düşünülüyor ama işin içinde TC vardı." açıklamasında bulundu.