Şevki Yılmaz: Bu medya çıkınca şeytan emekli oldu!

Rize eski Milletvekili Şevki yılmaz, emekli imam Necati Hut hocayı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yaşam 03.03.2018 - 18:52 03.03.2018 - 18:52 Bülent Deniz
28 Şubat Post modern darbenin yıl dönümünde Rize ve Artvin’de konferans vermek için gelen Rize eski Milletvekili Şevki Yılmaz, emekli imam Necati Hut hocayı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Şevki Yılmaz, üç ay önce ameliyat olan ve evinde istirahat eden, emekli imam Necati Hut hocayı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu ifade eden Rize’nin fenomen hocası Necati Hut şu ifadeleri paylaştı: Şevki Yılmaz kardeşimi ta Arafat meydanından tanırım, İslam uğruna vermiş olduğu göz yaşlarının en canlı şahidi benim, 1600 Kur'an Kursu ve İmam Hatip öğrencisi var, gece gündüz demeden  konferanslar vererek  insanlara İslam’ı anlatıyor, hizmetlerin en iyisini yapıyor, ziyaretinden dolayı  çok teşekkür ediyorum, kendisine dua ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.Şevki Yılmaz: "Cami kürsüleri müze oldu, tebliğ kürsüsü medya, medya kürsüsü etki alanında en birinci, çocuklarda internet , yaşlılarda televizyon, o açıdan Çay Tv’deki programlarınız çok etkili, konuşmalarınızı tüm Türkiye ve Dünya izliyor.

Emperyalizmi zalimleri yıkmak istiyorsanız dünya nöbetine gelmek istiyorsanız sihirbazların sihrini çözeceksiniz. Çünkü Firavun küçük boylu olmasına rağmen 500 sene İsrailoğullarını sihirleriyle korkuttu. Ne zaman ayaklandılar sihrin yutulduğu zaman, yani sihrin karşısında asayı kuracaksın, Asanın bugünkü karşılığı medya!

Onun için hükümette medyayı ele geçiremezsen muvaffak olamazsınız! O devrin sihirbazları mı etkili yoksa şimdi mi?

Eskiden bir Kahire’de vardı etkisi kısıtlı ya bugün, her saniye 5 milyar eve giriyor.

Dünya’da Firavunun sihirbazı CNN’dir! Hemen hemen her ülkede var, onun karşısında güçlü TV kurmak cami yapmak kadar sevaptır!

Bu medya çıkıncı şeytan emekli oldu, şeytana daha iş düşmüyor, programlarına devam et hocam sıhhat bulursun.." diyerek, tekrar geçmiş olsun dilekleriyle sözlerini tamamladı.

Ziyarete Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, Kale imamı Kadir Kara ve Refah partisi eski il Başkanı Şaban Demircan'da eşlik etti.

[embed]https://www.youtube.com/watch?time_continue=53&v=fWphKhXzw4Q[/embed]

RİZE VİZYON

Yorumlar
Cumhuriyet'in 'din düşmanlığı' dinmiyor: 'Dinci dernekler ülkeyi sardı'
Anastasiadis, Türkler'i tehdit etti!
Başörtülü kadına çirkin saldırı: 'AK Parti'nin köpeğisin, kapalısın diye namuslu musun?'
Medyascope'u fonlayan vakfın başkanı TSK'nın gizli bilgilerini ABD için istemiş!
Ruşen Çakır'ın 2005 yılında yaptığı haber, başına geldi!
Yunanistan’da aşı karşıtları polisle karşı karşıya geldi
'Çocuk haczi ve genç evlilik sorununa karşı 4 maymunu oynamayın'
Arab News'İN makalesi gündem oldu! KKTC'yi 5 ülke tanımak üzere
Bahçeli'den flaş 'Lozan' çıkışı: "Bu konu açılmamak üzere kapanmıştır"
Ayasofya Camii'nin ibadete açılışının birinci yılı geride kaldı!
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@