Şevki Yılmaz, "Batı aşığı işbirlikçi dönmelerin gaflet, dalalet ve hıyanetleri sebebiyle bin yıldır ifa ettiğimiz dünya nöbetini, Roma- Haçlı merkezli vahşet medeniyyetine terk ettik!" dedi.

Yılmaz, söz konusu ihanetlerin muhatabının mukaddes emanetler olduğunu belirterek "Bu Allah ve Resulü’ne ihanet etmektir!" ifadesini kullandı.

Osmanlı tarihinden ihanetlere ve gafletlere örnek veren Yılmaz sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Siyonist İsrail’i kurma adına Osmanlı’yı yıkmak için en büyük engel gördükleri Halifemiz Sultan Abdülhamid’i Siyon-Haç İttifakıyla devirip Selanik’e mahkûm etmek için hareket ordularıyla yürüyenlerin kimisi gaflet, dönemin kimi yöneticileri dalalet, İttihat ve Terakki içinde kimileri ise ihanet içindeydiler!"

Yazılarının sonunda Osmanlıcanın özgürlüğü için temennilerde bulunan, dua eden Yılmaz; bu yazısında da 'Osmanlıca' vurgusunda bulundu. Yılmaz, eşsiz milli-dini medeniyetimizle köprüleri yıkmak, bağlarımızı koparmak isteyenlerin bin yıllık Milli Alfabemiz Osmanlıcamızı yasakladığını belirtti.

İşte Şevki Yılmaz'ın söz konusu yazısının tamamı:

Din, Vatan, Can, Namus, Mal, Makamlar gibi tüm mahlukatta, Yaratıcımız Allah’ımızın Müslümanlara emanetidir!

“Ey iman edenler! Sakın hak yolda mücadeleyi terk edip de, Allah’a ve Elçisine ihânet etmeyin; aksi hâlde, dininiz, malınız, aileniz, sağlığınız, insânî değerleriniz, doğal güzellikleriniz gibi, korumanız için size teslim edilmiş olan kendi emanetlerinize bile bile ihânet etmiş olursunuz!” (Nahl S.27) İlahi mesajının gereği emanetlere bilerek ihanet etmek Allah ve Resulü’ne ihanet etmektir! Maddi-manevi sahalarda ve ahlaki değerlerde güçlü adil bir devlet olmadan emanetleri korumak ise mümkün değildir! Osmanlı Cihan Devleti tüm insanlığın can, namus, inanç ve mal emniyetini koruyan rakipsiz süper bir güç idi! Ve son iki asırda; “… memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.” cümlesinde manasını bulan içimizde ki batılılaşma aşığı gafillerin, işbirlikçi dönmelerin gafletdalalet ve hıyanetleri sebebiyle bin yıldır ifa ettiğimiz dünya nöbetini, Roma- Haçlı merkezli vahşet medeniyyetine terk ettik!

Siyonist İsrail’i kurma adına Osmanlı’yı yıkmak için en büyük engel gördükleri Halifemiz Sultan Abdülhamid’i Siyon-Haç İttifakıyla devirip Selanik’e mahkûm etmek için hareket ordularıyla yürüyenlerin kimisi gaflet, dönemin kimi yöneticileri dalalet, İttihat ve Terakki içinde kimileri ise ihanet içindeydiler!

31 Mart Darbesi’yle devleti ele geçirdikten sonra payitahtta istedikleri gibi at koşturanlar akabinde Padişah Sultan Vahdeddin’i yetkisiz-etkisiz kılarak adeta kararlarını tasdik ettirdikleri bir notere dönüştüren darbecilerden kimi gaflet, kimi dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler!

Hiç sebepsiz Osmanlı Cihan Devleti’ni 1. Cihan Harbine sokup Sevr ve Mondros Mütarekeleriyle parçalatan iktidardaki İttihat Terakki ihtilal hükümeti ve taraftarlarının kimi gaflet, kimi dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler.

İstanbul’dan Ankara’ya taşınan İlk Meclis’i; Buhari Şerif’ler, Salavatlar eşliğinde Halifemiz Sultan Vahdeddin’e ve eşsiz İslam Medeniyetine bağlı kalacaklarına dair Kur’an-ı Kerim’e yemin ederek dualarla açtıktan sonra sözlerinden dönüp, İslam Medeniyeti’ni devirenlerinde kimi gaflet, kimi dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler!
Çanakkale ve İstiklal Savaşları’nın Anayasal Başkomutanı Halifemiz Sultan Vahdeddin’i İngilizler eliyle zorla sürgüne gönderip, ailesiyle bir lokmaya muhtaç halde yaşamasına sebep olanların ve Vatan Hainliğiyle suçluyanların Sultan Abdulhamid Kahramanımıza Kızıl Sultan iftirasını atanlarında kimileri gaflet, kimileri dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler! 
Anadolu topraklarını torunlarına yurt bırakanların en güçlüsü Osmanlı Cihan Devleti’nin son Hanedanı’nı yıldırım hızıyla çıkardıkları kanunla gece yarısı operasyonuyla apar topar Avrupa’ya haçlıların kucağına zorla sürgüne gönderip bir asırdır sefalete mahkûm edenlerinde kimileri gaflet, kimileri dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler!

1924 yılında sürgün edildiği Fransa’da 1945 yılında vefat eden ‘’sembolik’’ son Halife Abdülmecid’in naaşını ülkemize kabul etmeyenlerinde kimileri gaflet, kimileri dalalet ve kimleri de hıyanet içindeydiler!

Sürgüne gönderdikleri Osmanlı Ailesi’ne duydukları kinleri sebebiyle, ‘’hava sahamızda seyir halinde olan her hangi bir yolcu uçağının içinde tek bir Osmanlı varsa Türkiye semalarına giremez ve uçamaz’’ kararlarını alanlarında kimi gaflet, kimi dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler!

Osmanlı Ailesi’nin af kanunlarıyla ülkemize dönüşlerini sağlayan başbakanlarımız Şehit Adnan Menderes ve Necmeddin Erbakan merhumlara darbe yapanlarda o darbelere çanak tutanlarında kimisi gaflet, kimisi dalalet ve kimileri de hıyanet içindeydiler!

Borsada manipülasyon soruşturmasında 5 tutuklama talebi Borsada manipülasyon soruşturmasında 5 tutuklama talebi

90’lı yıllara kadar; tıpkı Suriyeli mülteciler gibi, geçici ikamelerle kendi öz vatanlarında yaşama çilesi içinde olan bu mazlum Osmanlı Ailesi’ne vatandaşlık hakkı tanıyarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçirten Cumhurbaşkanımız Turgut Özal merhumu öldürtenlerin ve zehirleyerek öldürenlerin de kimisi gaflet, kimisi dalalet ve kimisi de hıyanet içindeydiler!

Ülkemizde hala kiralarda oturan, çoğunun işsiz olduğu Osmanlı Ailesi’ne bir saatte alınabilen veraset ilanını tam 12 yıldır hala devam eden mahkemelerle verilmesinin önünde durunların da kimi gaflet, kimi dalalet ve kimileri de hıyanet içindedirler!

Kahraman ecdadımızla, şanlı tarihimizle ve eşsiz milli-dini medeniyetimizle köprüleri yıkmak, bağlarımızı koparmak için bin yıllık Milli Alfabemiz Osmanlıcamızı kaldırarak ve yasaklayarak, Milletçe denize döktüğümüz düşmanımız ve Emperyalist Ülkelerin kuklası Yunan’ın Latin Alfebesine tenezzülün hazin neticelerine ayna tutarcasına, 9 Eylül’de İzmir’in, Yunan işgalinden kurtuluş bayramını, şehit ve gazilerimize yakışır şekilde Kur’an-ı Kerim’le, aziz hatıralarını anarak, sohbet ve dualarla anacakları yerde, ecdadına söverek, alkolle, cinsi sapıkların gösterileriyle kutlayan batı aşıklarının da kimi Gafletkimi Dalalet ve kimileri de Hıyanet içindedirler!

Aziz vatanımızın dün olduğu gibi bugün de sosyo-ekonomik ve kültürel yollarla kişiden aileye, aileden topluma, toplumdan devlete, devletten ümmete ve ümmetten insanlığa yapılacak her türlü hayırlı işe fren, şerre motor olanların da kimilerinin halen gafletdalalet ve hıyanet içinde olduklarını görmekteyiz.

Daha dün, çok değil 100 yıl önce Maraş’ta Fransız’ınAntep’te İtalya’nınİstanbul’da İngiliz’in, Ege’de Yunan’ın tehtid olduğunu, namusa ve cana kasettiğini unutup bugün ‘’komşi’’ deyip alkışlayarak sirtaki oynayanların, rakı mezeyle keyf çatıp mavi vatan’da ve gökyüzünde askeri anlamda bize hadsizlik yapmalarını görmezlikten gelenlerin de kimleri gafletkimileri dalalet, kimileri de hıyanet içindedir.

Bu gafiller, mudiller ve hainler bu toprakların kaderi midir?

Memleket evlatları uyanıklar, cesurlar, yiğitler, sadıklar eğer teyakkuz halinde olmassa evet!

Unutmayalım! ‘’Su uyur, düşman uyumaz!’’

Allah'ım bizleri gafletten, dalaletten ve hıyanetten muhafaza et. Gafillere uyanıklık, dalalete düşenlere ihtida, hainlere ise tevbe lütfeyle. Bizi ve cennet vatanımızı şerlerinden koru Amin!
Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi’nin uygulanması, Mescid-i Aksa'mızın, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

Twitter: @sevkiyilmaz

Facebook: @sevkiyilmaztr @sevkiyilmaz1955

İnstagram: sevkiyilmaztr