Trabzonspor, Bursaspor'dan Taha Altıkardeş, Batuhan Kör ve Kerem Şen'i kadrosuna kattı.

Ara transferin hızlı ekiplerinden Trabzonspor, kadrosunu gençleştirmeye devam ediyor. Altınordu'dan Enis Destan'ı kadrosuna katan bordo mavililer, bununla beraber Bursaspor'dan Taha Altıkardeş, Batuhan Kör ve Kerem Şen'i transfer etti.

MALİYETLERİ BELLİ OLDU

Final gecesinde Paris'te rezillik! Fransa sınıfta kaldı... Final gecesinde Paris'te rezillik! Fransa sınıfta kaldı...

Trabzonspor, Taha Altıkardeş, Batuhan Kör ve Kerem Şen için 29 milyon TL ödeyecek. Öte yandan bu rakamın 9 milyon TL'si peşin, 20 milyon TL'si 10 taksit olacak. Trabzonspor'un şampiyon olması dahilinde de bordo mavililerin 3 milyon TL daha ödeme yapacak.

'TRABZONLUYUM, TRABZONSPORLUYUM'

61saat'e açıklamalarda bulunan Batuhan Kör şu ifadeleri kullandı: 

"Doğduğum şehrin takımında olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun. Tabii ki Trabzonluyum, Trabzonsporluyum. Son damlama kadar mücadele edeceğimin sözünü vereyim. Çok mutluyum. Şu anda da çok heyecanlıyım. Bu süreçte Başkanımız olsun, yönetim ekibimiz olsun, Bursaspor ile ciddi görüşmeler yaşandı. Trabzon doğumluyum, Trabzonsporluyum. Olmasını çok istedim bende. Hayırlısı ile oldu."

"Zaten maçların hepsini izliyorum, takip ediyorum. En son ki maçta da çok mutlu oldum. son dakikada inanılmaz geri dönüş oldu. Bu sene de şampiyonluk olacak inşallah bizde bu takım ve kulüp için elimizden ne geliyorsa sözünü veriyorum."

"Tabii ki yıllarca Trabznospor’umuza yıllarca hizmet edip, Avrupa’da büyük kulüpte temsil etmek. Trabzonspor’da yıllarca şampiyonluk yaşamak v gol krallığı yaşamak istiyorum. Biİki ödülem var. Burak Yılmaz’ı çok takip ediyorum ve beğeniyorum. Örnek aldığım yaşantısı olsun, düşünceleri görüşleri olsun Ronaldo’yu söyleyebilirim"

Kerem Şen: İnşallah hayırlı olur

Kerem Şen ise, " Transfer için bizim buralara gelmemizde emek veren, şans veren Bursaspor’a teşekkür ederim ve genç yaşta bize yatırım yapan, güvenen Trabzonspor kulübüne de teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlı olur. Her zaman çalışmaya devam etmelerini diliyorum. Biz öyle yapıyorduk. İnşallah burada da elimizden gelenin en iyisini yaparız. Takip ediyordum. Süper Ligi de takip ediyordum. Hayalim olan yerlerden biriydi. İnşallah bundan sonra da Avrupa hayalim var" ifadelerini kullandı.