Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde bir çöp toplama alanında ortaya çıkan görüntüler, tepkiye neden oldu. Görüntüleri kaydeden bir vatandaş ne diyeceğini şaşırdı.

Artan gıda fiyatlarıyla birlikte yoksul vatandaşların gıdaya ulaşımı zorlaşırkan Antalya'nın Gazipaşa ilçesinden gelen görüntüler tepkiye neden oldu. Tesadüf eseri çöp toplama alanında gördüğü görüntüleri paylaşan bir vatandaş, şaşkınlığını gizleyemedi.

Pınar Gültekin Davası'ndan gerekçeli karar açıklandı! Pınar Gültekin Davası'ndan gerekçeli karar açıklandı!

'VATANDAŞIN HAKKINI ÇALMAKTIR, BU'

4 Haziran'da çekilen görüntülerde tesadüfü olarak arazi baktığını belirten bir vatandaş, çöp toplama alanındaki salatalık ve domatesleri görüntüledi. Gördüklari hakkında açıklamalarda bulunan vatandaş, ''Ülkede neden tarım yok, ülkede sebze ve meyve neden pahalı işte buyrun. Ben gazeteci değilim, sıradan bir vatandaşım. Ürünlerin hepsi yeni dökülmüş. Ve burada tonlarca ürün var. Zor günler geçiren ülkemizdeki vatandaşın hakkını gaspetmek, çalmaktır. Bunu buraya dökeceğinize bedavadan vatandaşa dağıtın. Bu nasıl bir insanlıktır.'' açıklamasında bulundu.

DÖKENLER TESPİT EDİLEMEDİ

Ortaya çıkan görüntülerle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, taze domates ve salatalıkları kimlerin döktüğü de tespit edilemedi.

Habervakti