Trabzonspor'un resmi twitter hesabından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına alışılmadık bir tepki geldi. Trabzonsporlu futbolcuların isimlerini sessiz harflerle yazdılar.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un Trabzonspor-Antalyaspor karşılaşmasında açılan pankarta tepki göstermesinin ardından Trabzonspor kulübünün resmi sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı.

FUTBOLCULARIN İSİMLERİNİ SESSİZ HARFLERLE YAZDILAR

Trabzonspor'un twitter hesabında yaptığı paylaşımda, ''HMSKDRKHNMRTCMCRNLSKPLNTRNDSNPCHCZABDŞKVRZLDJNNYTHAUGRCNVŞÇTHATPSPSERCGRVNHDSTNNWKMARDDNSWLHSYNKSSIYNSPRSSRKNBKSTSBRTGDKLKRMYSFKTABTHNKYBSVTR'' ifadeleri yer aldı. Rastgele kelimelerin kullanıldığı sanılan paylaşımda bordo mavili futbolcuların isimlerinin sessiz harflerle yazıldığı görüldü.

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda Ayşe Çağırır altın madalya kazandı Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda Ayşe Çağırır altın madalya kazandı

'FETÖ'NÜN PARMAĞI OLAN FAİLİ MEÇHUL BİR OLAY VAR'

Koç, Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde gündeme dair açıklamalarda bulunarak, "Trabzon il sınırında bize yapılan, FETÖ'nün parmağı olan, hala faili meçhul olan bir olay var. Türkiye'de bu seviyede faili meçhul olay yoktur. Siz açtığınız pankartla, bu olaya sahip çıktınız. Bu pankartı asanlar, yol verenler, bu cesareti nereden buluyorsunuz?" ifadelerini kullanmıştı.