Gazeteci Yılmaz Özdil, 1 Mart tarihinde yayın hayatına giren Sözcü TV'den 5 gün sonra ayrılma kararı almıştı. Özdil'den bugün ani bir karar daha geldi. 

SÖZCÜ GAZETESİ'NDEN DE İSTİFA ETTİ

Yılmaz Özdil, yıllardır yazarlık yaptığı Sözcü Gazetesi'nden de istifa ettiğini duyurdu. Ayrılık kararını sosyal medya hesabından açıklayan Özdil, "Sözcü gazetesinde buraya kadar… Uğruna mücadele ettiğimiz insanlar tarafından taşlanmayı göze alarak, kalemin namusunu savunmak için elimden geleni yaptım, kariyerimi ortaya koyarak doğru bildiğimi dosdoğru anlattım, anlatmayı beceremediğimi hayat mutlaka anlatacak, hoşçakalın." açıklamasını yaptı.

Gamze Sakallıoğlu cinayetinde katil anne ile baba çıktı Gamze Sakallıoğlu cinayetinde katil anne ile baba çıktı

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ

Özdil dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini kinayeli sözlerle duyurmuştu. Özdil, bu görüşmeye ilişkin "Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu lütfedip telefon etti, CHP ve medya üzerine konuştuk, kendisine yürekten teşekkür ederim, neler konuştuğumuzu şu anda anlatacak bir televizyon ekranına sahip değilim, bir gün anlatabilme imkanım olduğunda cümleten anlatırım" demişti.