Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filmi, dünya genelinde büyük ses getiren filmlerden biri olarak listelerin üst sıralarına yükselmeyi başardı. Peki, Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin konusu, Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin oyuncuları, Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin yönetmeni, Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin yapımcısı, Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin senaristi ve film hakkında daha birçok detay haberimizde yer alıyor.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin konusu:

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana bir arkadaş grubunun hikayesini anlatıyor. Uzun yıllardır tanışan Eddy, Bacon, Tom ve Soap farklı işlerde çalışıp farklı yeteneklere sahip arkadaşlardır. Dahice bir plan yapan bu arkadaş grubu kumarda yüklü bir miktar kazanmayı hedeflemişlerdir. Her biri farklı yerde çalışan bu adamlar kumardaki üstün yeteneği yüzünden Eddy’i seçip aralarında yüzbin paund toplayıp Eddy’i bir gece önemli bir oyuna gönderirler. Masadaki önemli kumar oyuncuları arasındaki en yetenekli oyuncu Eddy olmasına rağmen işler planlandığı gibi gitmeyecektir. Önceden planlanan bir hile yüzünden kaybeden Eddy, yüklü bir miktar kaybedip mafyaya borçlanır. Şimdi yapmaları gereken şey binbir güçlükle bu parayı toparlamaktır.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin oyuncuları:

Jason Statham: Bacon

Nick Moran: Eddy

Dexter Fletcher: Soap

Jason Flemyng: Tom

Steven Mackintosh: Winston

Beklenmeyen Şahit filminin konusu nedir? Beklenmeyen Şahit oyuncuları... Beklenmeyen Şahit filminin konusu nedir? Beklenmeyen Şahit oyuncuları...

Vinnie Jones: Big Chris

Matthew Vaughn: Yuppie in Car

Nicholas Rowe: J

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin yönetmeni:

Dikkat çeken hikayesiyle izleyicilerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda Guy Ritchie oturmaktadır.

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin yapımcısı:

Yapımcı: Matthew Vaughn

Uygulayıcı Yapımcı: Stephen Marks

Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filminin senaristi:

Hikayesiyle ilgi uyandıran filmin senaristi Guy Ritchie'dır.

Film hakkında diğer detaylar:

Orijinal İsmi: Lock, Stock And Two Smoking Barrels

Vizyon Tarihi: 5 Mart 1999

Süre: 107dk

Tür: Gerilim , Komedi , Suç

Yapımı: 1998 - İngiltere