BBN Türk TV kimin?

Türkiye'de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıkan BBN Türk TV, yeni sezonda yayın hayatına güçlü kadrosuyla start veriyor. Peki BBN Türk TV kimin? BBN Türk TV yayın hayatına ne zaman başlıyor? BBN Türk TV'de kim yer alacak? BBN Türk TV nerde?

Gündem 26.09.2020 - 23:55 26.09.2020 - 23:55

Yayın hayatına kısa bir süre sonra başlayacak olan ulusal haber kanalı BBN Türk TV, önemli transferle yola çıkarken güçlü bir başlangıç yaptı.

İnsanı merkezine alan, suni gündemler yerine ülke gerçeklerini ön plana alan yapıcı yaklaşımıyla Türkiye'de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıkan ve başlangıçta Türksat ve D-Smart üzerinden izleyiciyle buluşacak olan BBN Türk TV, yeni sezonda yayın hayatına güçlü kadrosuyla start vermeye hazırlanıyor.

Seda Akbay, Talat Atilla, Hulki Cevizoğlu, Tamer Korkmaz, Defne SarısoyCelal KazdağlıBülent Orakoğlu, Uğur Özteke ve Fahrettin Damga, Fehmi Çalmuk gibi isimleri kadrosuna katarak hem haber hem de program çıtasını yükselten BBN Türk TV, adını "Birlik Beraberlik Noktası" mottosunun baş harflerinden alıyor.

İstanbul ve Ankara stüdyolarıyla haber altyapısını da güçlendiren BBN Türk TV, kendi alanlarında birbirinden değerli isimlerle oluşturduğu kadrosunu ve yayın programını kamuoyuyla paylaştı.

Türkiye’de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek için yola çıkan BBN Türk Tv, “Birlik Beraberlik Noktası” mottosunu kullanıyor. Konya’da gıda, inşaat, medya alanında faaliyet gösteren Kavaf Holding tarafından kurulan haber kanalı BBN Türk Tv 5 Ekim’de yayın hayatına başladı.

İmtiyaz Sahibi : MUSTAFA KAVAF

Genel Yayın Yönetmeni: UĞUR ÖZTEKE olarak açıklandı.

Yorumlar (18)
Tüm Yorumları Göster

Gelişmelerden Haberdar Olun

@