banner5

31.03.2020, 13:55

CoronaVirus Belası ve Perde Arkası -II-

CoronaVirus Belası ve Perde Arkası -II-

Şaşırdınız öyle değil mi? O zaman kaldığımız yerden devam edelim.

Fransa’dan yapılan bir yayın dikkatimi çekti. Yayın bir video aracılığıyla yapıldı. Videoda “Coronavirus”ün sahibi bulunmuştur. Aynı şahıslar aşısını da yapmışlar deniyordu. Önemli gördüğüm için alıntılar yaparak sizinle paylaşmak istiyorum.

Videoda bahsi geçen bu iki şahıs, karı-koca. Hem de Fransa için çok önemli şahıslar.  Biraz daha ayrıntıya girelim. Fransızlar “Coronavirus” olayının failini buldu. Çünkü 2003 senesinde Yves Levy ve karısı Agnes Buzyn Avrupa patent birliğine başvuruda bulunarak “CoronaVirus” aşısının patentini almışlar. Tam 300 sayfalık bir patent başvurusu yapılmış. Bu başvuru incelendiği takdirde CoronaVirus’ü kimin icat ettiği, mucidinin kim olduğu ortaya çıkıyor.

Peki Yves Levy kim? Karısı Agnes Buzyn kim?

Yves Levy;  İnserm Araştırmalar Merkezi CEO su olarak 2018 yılına kadar görevde bulunuyor. Sonra  Levy 2017 yılında Agnes ile evleniyor.

Agnès Buzyn ise 1 Kasım 1962 Paris’de doğdu. Hematolog,  profesör ve Fransa’da Bakanlık yaptı. Tıp eğitimi görerek, hemantoloji, Kanser immünoterapisi ve Organ nakli alanında uzmanlaştı. 2004’te ise profesör oldu. Çalışma alanı ilik nakli, Akut Lenfoblastik Lösemi ve Kronik Miyeloid Lösemi oldu. 2008-2013 yıllarında Nükleer Güvenlik ve Radyasyondan Korunma Enstitüsü’nün yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptı. 2009 yılında Ulusal Kanser Enstitüsü yönetim kurulu üyesi, 2011 yılında ise yönetim kurulu başkanı oldu. Bu göreviyle beraber Uluslararası Kanser Araştırmaları Merkezi Fransız delegasyonu başkanı, Mayıs 2013’te ise Merkezin başkan yardımcısı oldu. Mart 2016’da Yüksek Sağlık Otoritesi Başkanı oldu. 17 Mayıs 2017 – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Sağlık ve Dayanışma Bakanlığı yaptı ve görevinden Paris Belediye Başkanlığına aday olabilmek için istifa etti. Üst düzey Fransız olan Prof. Agnes aynı zamanda üst düzey bir Mason. Prof. Yves levy de Fransız Büyük Mason Locasına bağlı. Yves Levy’nin uzmanlık alanı ise immünoloji. Yani virüs bilimleri. 1986 yılında AIDS aşısı bulabilmek için araştırmalar yapmış ve Fransa’da üst düzey görevlerde bulunmuş extraordinary  (olağanüstü) Servis Bölümü Başkanı. Bu göreve levy’i Makron tayin etmiş. Levy’nin karısı Prof. Agnes ile ilgili başka bir detay ise Marche Partisinden seçilerek bakan olmuş. Agnes’in hakkında Fransa’da birçok spekülasyon var.

Bu kadar bilgiden sonra Peki, bu virüsü nasıl yapmışlar?

Karı koca önce Vietnam Hanoi ’ye ve Wuhan’a giderek virüs örnekleri almışlar. Pİ FOR adlı araştırma kurumu ve Çin Komünist Partiyle iş birliği yaparak bu virüsü üretmişler. Virüsün özelliği iki kök hücreye sahip olması. Yani bir tane değil… Kökeninde SARS virüsü ve CoronaVirus adlı yeni bir virüs oluşumu var.  Vietnam’dan temin edilerek iki virüs birleştirilmiş adını da patent alınırken SARS – COV olarak isimlendirmişler. Patent numarası SARS – COV – EP 1694829 B1 hala bu patent başvurusunu ve patenti internette arayarak bulabilirsiniz Patent 2017 yılında 2 defa yenilenmiş. Virüsün aşısını ise fareler ve tavşanlar üzerinde araştırma yaparak başarıya ulaşmış ve tedavisini bulmuşlar. Yıl 2003. Yani bu virüs yeni bir virüs değil 2003’ten günümüze tam 17 yıldır aşısı da var. Pasteur Enstitüsü bu aşıyı yapmış. Çin’de 1 milyar 300 milyon insana aşı enjekte edilmiş. Oysa Çin Coronavirüs ile başarılı mücadele ettik şeklinde durmadan reklam üstüne reklam yapıyor. Perde arkasında bu ölümcül virüsü yapıp Dünya’ya yayan Çin Komünist Partisi ve Fransız Mason Locasında üyelikleri bulunan Yves Levy ve Agnes Busyn çifti var. Altını çizelim 2003’te alınan patent başvurusunun altında da bu iki şahsın isimleri var. Fransızca İngilizce ve Almanca olarak patent alınmış şu anda bu adresten https://data.epo.org/gpi/EP1694829B1 tıklayıp ulaşabiliyorsunuz.  Fransız bir araştırmacı grup bunu ortaya çıkarttı ve yapmış oldukları video 5 milyonun üzerinde izlendi.

Bu şahısların kimliklerini ve ait oldukları mahfilleri isimlerinden ve localarından anlayabilirsiniz?

Yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz..

Selam ve Dua ile Allah’a Emanet Olunuz!..

Yorumlar (5)
Günel 11 ay önce
Ellerinize Sağlığ CoronaVirus Belası Ve Perde Arkası Virus Hayatımızda Onun Belası Arka Perdesi İnsanlar Tranp Virusa Elin Sürdü Günahsız İnsanlar Çansağlığın Kayıp Etdi Virusun İlaçı Dünya Halklarında Yok Çok Kerib Keçmiş Esirlerde Viruslar İnsanlara Zarar Verip İlaçın Nasıl Bulmayıplar Virus İlaçı Yok Kanserin İlaçı Yok Şu Nasıl Hayat Harada Alimler Profesorlar Bilim İnsanları Demekki Biz İnsanlar İyi Yetişmemişik Egitim Yok Dereçesinde Bilik Bütün Kapıları Açır Tranp Virus Yapır Kanseride Umarım Amerka Yapıb CoronaVirus İnsanların Kabusu Oldu Allah Kerimdi Deyip Yolumuza Davam Edeçeyik Tranp Tokunduğu Her Yer Virus Havada Virusa Bulaşdı Biz İnsanlar Yuvada Oturmuşuğ Havanı Kim Temizleyeçeğ Virus Sıçağlığı Sevir Biz MÜSELMANLARDA Kini Nifreti Sevirik Virus Bize Hayatda Neye Anlatı Bir Gün Virüs Biteçek Bize Ondan Kalan Paniğ Temizlik Korku Virus Sözün Corona İle Bir Olması Çok Karib Umarım Gizli Bir Amaç Var Yoksa Amerka COROL Biz Olduğ Demek İsteyir Corol Güçlü Olmağ Demek Amerka Virusla Nüfuz Azaltdı Ekonimi Çökdü Her Şey Eskisi Gibi Olmayaçağ Virusda Duaya İbadete Kapanan İnsanlar Dahada Çokaldı Türk Halkı İnsanları Coronavirus Bulaşmamışdan Önçede Fetö Virusu Vardı Amerka Fetö Yanaşı Coronevirus Fetönun Eli İle Yetişip Kim Bilir Her Esirin Bir İblisi Var Bizim Esrin İblisi Tranp Fetö Perde Arkasında Müselmanların Çok Düşmenleri Var Tranpla Fetöyla Düşmenler Bitmir Viruslar Coronalar Hayatımızda Sonumuz Hayırlı Olsun Zaten Düşmenimiz Kim Dostumuz Kim Bilirik Yeni Düşmende Coronevirus Çok Zor Virüs Göze Görünmür Günahsız İnsanları Şehid Edir İlaç Yok Göze Görünen Düşmenler Silahla ESGERLERİ MEHMETÇİKLERİ ŞEHİD EDİR Bütün Virusları Yok Etmek Lazım Allah Yardım Etsin
F.ergin 10 ay önce
Bakın biz ülke olarak nekadar dış ülkelere bagımlı kaldıgımiź sürece bu müsebetlerden her türlu ekonomik ve sosyal saldırıya mahküm kalırız.bunu bilmek için alim olmayada gerek yok.Tamam dünyada tek degilsiniz ulke olarak ama bu kadar bagimlilıkta her zaman risk vardır ,iran soyutluda ne oldu denile bilir tabiki ama en aza indirmek size bir çok seyden korur.
Hamza okur 11 ay önce
Gerçekten gerçekmi
NURAY YILMAZ 10 ay önce
O ZAMAN BU KISILER
KÜRESEL TERORIST
VE YARGILANIP IDAM EDILMELILER
DÜNYA BUNA KAYITSIZ
KALMAMALI
EĞER KAYITSIZ KALANLAR VARSA
ONLARDA BU ISIN ICINDE
DEMEKTIR
Savaş Esen 10 ay önce
Madem aşısı var neden bu insanlar virüsle mücadele ediyorlar. Başbakanımız bu işe neden halen el atmıyor daha kaç kişi ölecek yoksa bu insanlarla dalgamı geçiliyor Varsa böyle bir aşı daha neden duruluyor yoksa bu insanlara bu virüsle katliyammı yapılıyor amaç bumu madem öyle tüm devlet adamları biliyorlar ozaman müdahale etmiyorlar ALLAH bildiği gibi yapsın öyleyse ...
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?