banner29

Ali Atıf Bir'den skandal ifade! 'Cinsiyetsiz toplum' hayalleri...

Bir dönem İslami değerlere karşı tutumuyla öne çıkan daha sonra FETÖ'nün yayın organı Bugün'de kendine yer bulan Ali Atıf Bir, şimdi de son yıllarda küresel bağlamda propaganda faaliyetlerini arttıran 'eşcinsel lobi'ye yanaştığı yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden olan ifadeler kullandı.

Dosya 06.06.2020, 14:51 06.06.2020, 18:51
Ali Atıf Bir'den skandal ifade! 'Cinsiyetsiz toplum' hayalleri...

Bir dönem yazdığı yazılarla tepki çeken isimlerden olan Ali Atıf Bir, bugün bir skandala daha imza atarak 'cinsiyetsiz toplum' hayalini dile getirdi.

EŞCİNSELLİK KARŞITI AÇIKLAMA YAPANLAR LİNÇ EDİLİYOR

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de son yıllarda 'eşcinsel lobi' propaganda faaliyetleri ve baskı altına alma girişimlerini arttırdı. Kimi zaman bu bir dizi ile kimi zaman bir sosyal medya fenomeni ya da bir kanaat önderiyle gerçekleştirildi. Cinsiyetsiz bir dünya hayali kuranların, oluşturduğu algı operasyonu karşısında toplumun çöküntüye uğradığı yapılan araştırmalarda ortaya konuldu. Eşcinsellik karşıtı açıklamalarda bulunan insanların, işlerinden kovulduğu, şiddete uğradığı ve homofobik olarak tanımlanıp dışlandığı günümüzde yaşanan bu gelişmelere sessiz kalınması daha da tepki çekti.

KİME BAKSAM İNSAN GÖRÜYORUM, KADIN VE ERKEK DEĞİL

Bir dönem İslami değerlere karşı tutumuyla öne çıkan daha sonra FETÖ'nün yayın organı Bugün'de kendine yer bulan Ali Atıf Bir, bugün twitter hesabından 'cinsiyetsiz toplum' vurgusunda bulundu. ''Ben ne erkeğe bakınca erkek ne de kadına bakınca kadın görüyorum. Ben kime baksam insandan başka birşey görmüyorum..İnsanın da evrensen insan hakları beyannamesinde yeri belli..Sorun bende mi acaba?'' ifadelerini kullanan Bir'e tepki gecikmedi. Bir'in ifadeleri küreselcilerin 'cinsiyetsiz toplum' projesiyle örtüştüğü ve eşcinsel lobinin amaçlarına hizmet eden ifadeler olduğu vurgulandı.

DİLİPAK'TAN CEVAP GELDİ

Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak, Bir'in söz konusu paylaşımına cevap verdi. Dilipak cevabında, ''Ben baktığımda bazan ekmeli mahlukat, eşrefi mahlukat görüyorum, bazan belhum adaml. Evrensel İH bildirgesi bunu gizleyen estetize edilmiş bir illizyon sadece. Norm yanlış ounca sonuç bu. Size yeni bir gözlük hediye edebilirim. Sorun gözlüğünüzde olabilir. Slm :)'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?