Dilipak: ABD, AK Parti'yi kullanmaya çalıştı ama başarısız oldu!

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, ABD'nin AK Parti üzerinden askeri ve siyasi hedeflerine ulaşmak istediğini ama 'One Minute', Mavi Marmara ve Putin'le yapılan anlaşmayla buna müsaade edilmediğini belirtti.

Dilipak: ABD, AK Parti'yi kullanmaya çalıştı ama başarısız oldu!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın derin gerçekleri deştiği Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de bu hafta çarpıcı konu başlıkları yeraldı. Programda ABD'nin AK Parti'yi nasıl kullanmak istediği ve nasıl başarısız olduğu genel hatlarıyla ele alındı.

BOP'U ERDOĞAN BALTALADI!

ABD'nin AK Parti'yi taşeron olarak kullanmaya çalıştığını ifade eden Dilipak, ''Bü­yük Or­ta­do­ğu Pro­je­si ile 22 ül­ke­nin re­jim, ik­ti­dar ve sı­nır­la­rı de­ğiş­ti­re­cek­ler­di akıl­la­rı­na gö­re. Tür­ki­ye­’nin eş baş­kan­lı­ğı ile bu pro­je ba­şa­rı­sız ol­du. AK Parti, One Minute, Mavi Marmara ve Putin'le yaptığı anlaşmayla her şeyi yıktı. Kıyamet de tam olarak bundan sonra koptu ve Erdoğan'a gitmeli demeye başladılar.” dedi.

İnternet üzerinde yer alan ve Dilipak'ın söylediği ifade edilen 'AK Parti'yi ABD kurdu' iddiasına da açıklık getiren Dilipak, AK Parti'nin kuruluş sürecinden bugüne kadar gelinen noktayı çarpıcı bir şekilde alarak konuyu izah etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5