E-water nedir? Derin Gerçekler'de masaya yatırıldı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını üzerinden daha önce Derin Gerçekler'de dile getirilen teoriler, yeniden masaya getirildi.

E-water nedir? Derin Gerçekler'de masaya yatırıldı!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın yorumlarda bulunduğu Türkiye'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de koronavirüs salgını ele alındı.

DERİN GERÇEKLER'DE BUGÜN KONUŞULANLAR DEFALARCA DİLE GETİRİLMİŞTİ

Programın moderatörü Deniz, ''Mevcut koronavirüs üzerinden aşı bulunursa, kısırlaştırma yapılabilabilir' demişti Dilipak... Bir de daha önce 5G teknolojisi üzerine konuşmuştuk. 5G ile mevcut koronavirüsün etkileşiminden söz ediliyor. Geliştirilecek olan aşıyla birlikte insanlara mikroçip enjekte edilebileceğini yıllardır, sayın Dilipak burada dile getirmişti. Şimdi de Dilipak e-Water'dan bahsedecek'' ifadelerini kullandı.

SUYA DATA YÜKLEYEREK SİZDE ETKİ UYANDIRABİLİRLER

E-water'ı gündeme getiren Dilipak, ''Data verisi üzerinden suya yapılan bir uygulama var. Elektronik bir cihazla önce benim DNA'mı çıkarıyor. Sonra elektromanyetik alanımı çıkarıyor. Benim sağlık sorunumu tespit ediyor. Buna ilişkin elektromanyetik alanımdaki hasta organda bir takım bozukluklar var onların düzeltilmesi yönünde bir program geliştiriliyor ve suya yükleniyor. Ben bunu dilimin altında tuttuğumda beyne gidiyor ve buradan tüm sinir sistemine gidiyor. Burada sadece su içmiş olmuyorsunuz. Sudaki minarellere data yükleniyor. O datalar sizin sinir sisteminiz üzerinde etki uyandırabiliyorsunuz. '' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 17:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
salim onuk
salim onuk - 3 hafta Önce

bülent bey çok araya giriyorsun bırak adam konuşsun da,

SIRADAKİ HABER

banner5