banner30

banner29

Jahrein ön adlı Twitch yayıncısı Filistin'i eleştirdi, İsrail'e kalp yolladı! 'Açıklamalarım kırpıldı' dedi...

Twitch yayıncısı Jahrein ön adlı Ahmet Sonuç, düzenlediği bir canlı yayında "Kudüs bizi ilgilendirmez, Arapların sorunu. İsrail kalp bu arada." ifadelerini kullanarak tepki çekti. Sonuç hakkında çıkan haberlerin ardından ifadelerinin kırpıldığını öne sürdü.

Dosya 25.05.2021, 00:02 14.06.2021, 13:24

İsrail'in Filistin'de yüzlerce insanı şehit ettiği saldırıların ardından Türkiye'de gerçekleştirilen protestoları düzenlediği bir canlı yayında eleştiren Jahrein nickli Ahmet Sonuç'un ırkçı açıklamaları tepki çekti. Sonuç gelen tepkilerin ardından açıklamalarının kesilip kırpıldığını öne sürerek kendini savundu.

EZBERLENMİŞ ARGÜMANLARLA KATLİAMLARA DESTEK VERDİ

Genel olarak 'Araplar bizi sattı, askerlerimizi kurşuna dizdi Birinci Dünya Savaşı'nda...', ''Doğu Türkistan olsa anlayacağım da Kudüs bizi ilgilendirmez,', 'Filistin, Çin'i destekliyor.' ve 'Toprakları takır takır satmadan önce düşüneceklerdi' ifadelerini kullandı. Gerçeklerin dışına çıkarak doğru yanlış argümanlarla yaşanan katliamları destekleyen Jahrein nickli Sonuç'un bakış açısı hastalıklı bulundu.

İDDİALARI REDDETTİ

Filistih'e yönelik söylediği sözlerin ardından hakkında çıkan haberlerdeki görüntülerin kırpıldığı ve anlam bütünlüğünden koparıldığını belirten Sonuç, iddiaları reddetti.

Kırpıldığı iddia edilen söz konusu yayının Filistin'le ilgili bölümün tamamı:

Yorumlar (1)
harun 4 hafta önce
jahreini salla da, yalan mı ha?
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?