banner29

Marmaray'da başörtülülere saldıran kadından çok ağır sözler! 'Kapattın mı o...'

Son günlerde başörtülü kadınlara saldıranların sayısı artarak devam ediyor. Son olarak bu tacizlere Marmaray Sirkeci istasyonunda yaşanan sözlü taciz de eklendi. Olay anının görüntülerinin çevredeki duyarlı vatandaşlar tarafından sosyal medyada paylaşması sonrası mesele Türkiye gündemine oturdu. Saldırganların toplumdan bu denli sert tepkiler almalarına rağmen çekinceye düşmeden böylesi saldırılarına devam etmeleri ise herkesi şaşkına çevirmekte...

Dosya 16.11.2019, 18:46 16.11.2019, 19:28

Marmaray Sirkeci istasyonunda yaşanan olayda, birkaç başörtülü kadına sözlü tacizde bulunan saldırganın görüntüleri infiale yol açtı. Son günlerde artarak devam eden bu Kemalist zorbalığının neyi amaçladığı ise merak konusu. Birlik ve beraberlik yerine kin ve düşmanlığı tercih eden bu saldırganların, hepsinin bir anda harekete geçmesi de toplu halde bir noktadan yönlendiriliyor olabileceklerini akıllara getirmekte.

'O.Ç. MUSA! KAPATTIN MI KADININI'

 Videoda kadının karşısındaki çifte aymazca ve utanmadan küfrettiği görüldü. Kadının saldırısına maruz kalan çifte 'O.Ç Musa! Kapattın mı dinsiz kadınını! Kapatın kadını bütün korkak devletler gibi! Muhattabınız o yalancı Muhammed mı? Yakın bütün nurcuları! O.Ç Musa! Yakacağım bütün nurcuları, Yakın bütün nurcuları!

Saldırganın karşısındaki insanlara küfrettiği nokta ise güvenlik görevlilerinin bekleme kulübesi...

Haber Vakti

Yorumlar (1)
tugo 1 yıl önce
...yaw, muha...der demez neden bir ALLAH kulu bu köpeğin ağzını dağıtmıyo?
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?