banner29

Müge Anlı kendisine iğne yapılmayınca doktorları hedef aldı! Arabada iğne olmak istedi...

ATV'de gündüz kuşağı programı sunan Müge Anlı, koronavirüs salgının tüm dünyayı tehdit ettiği şu dönemde sağlıkçılara büyük görev düşerken Anlı'nın sağlık çalışanlarını hedef alması tepkilere neden oldu.

Dosya 30.03.2020, 17:05 30.03.2020, 17:37

Sabah kuşağı programıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan program sunucusu Müge Anlı'nın canlı yayında sağlık çalışanlarını hedef alması tepkiye neden oldu.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI EN FAZLA ÇALIŞAN VE RİSKİ TAŞIYAN KONUMDA

Çin'den başlayıp tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınınıa karşı mücadele eden sağlık çalışanları dünyada olduğu gibi Türkiye'de de öne çıktı. Çok sayıda sağlık çalışanı yoğun mesai temposuyla çalışarak vatandaşa hizmet ederken virüs de kaptı. Çok sayıda hastane ve poliklinik acil olmayan tüm randevuları ve ameliyatları iptal edip, salgına karşı mücadele etmeye devam ediyor. 

DOKTORLARI SUÇLADI

ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, migren ağrısı nedeniyle hastaneye gittiğini ve kendisine arabada da olsa iğne yapılmadığını belirtti. Anlı'nın "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın...'' ifadesi sağlık çalışanlarının tepkisini çekti. İğne yapılmamasının ardından kendince de çözüm üreten Anlı, ''O zaman kapatın hastaneleri'' ifadelerini kullandı.

SENİN GİRMEK İSTEMEDİĞİN HASTANEDE VİRÜSLE BURUN BURUNA YAŞIYORLAR

Anlı'nın açıklamalarının sağlık çalışanlarına karşı ortaya koyulan şiddeti meşru kıldığı yorumları yapıldı. ''Senin girmek istemediğin o hastanede doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık çalışanları virüsle burun buruna yaşıyor'' yönündeki eleştirilerin ardından Anlı'nın özür dilemesi bekleniyor.

Habervakti

Yorumlar (8)
Sevgi 1 yıl önce
Arabada iğne yapılmazhasta değerlendirilir hekim tedaviye karar verir şiparişle tedavi yapılmaz. Hanımefendinin girmek istemediği hastanede biz yaşıyoruz. Hekimler ve hastaneler kimsenin özel keyfine göre hareket etmez
İsmail 1 yıl önce
Bu kadının ayrıcalığı ne imiş..
Recep civelek 1 yıl önce
Önce insan olmak lazım
Recep civelek 1 yıl önce
Önce insan olmak lazım
df 1 yıl önce
Aile hekimine gidebilirdi. Hastanelerde can çekişen yüzlerce insan var.
orhan 1 yıl önce
Program başı aldığın bilmem kaç yüz bin liralar seni havalarda uçuruyor sanırım.Canı burnunda gayretle çalışan tüm sağlıkçıları aşagılayamazsın. ÖZÜR DİLE
Günel 1 yıl önce
İnsanlar Virus Savaşında Dokturlar Hasta Olanlara Yardım Etmeye Çalışır Müge Hanımda Kendi Hasteliğin Düşünür Virusdan Hasteler Şehid Olur Siz Şehid Olmazsınz Dokturlar Ne Yapsınlar Virus Üçün Müçadile Edir Onlara Sağ Ol Borçunuz Var Müge Hanım Sizin Tedavünüz Bekler Virus Beklemir İnsanlar Ölür Dünya Matemde Allah Dokturlara Sabir Versin
Erkan DEMİRHAN 1 yıl önce
Ayıp senin yaptığın Müge
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?