banner29

Uluslararası Af Örgütü'nün Türkiye'deki eşcinsellik faaliyetleri hakkında suç duyurusu

Türkiye Aile Meclisi, Uluslararası Af Örgütü'nün hazırlayıp yayınladığı 'Feminist alfabe uygulama rehberi' hakkında suç duyurusunda bulundu.

Dosya 03.11.2020, 14:21 03.11.2020, 14:49
Uluslararası Af Örgütü'nün Türkiye'deki eşcinsellik faaliyetleri hakkında suç duyurusu

Temelde insan hakları mücadelesi vermeyi amaçlayan Uluslararası Af Örgütü'nün Türkiye'de barış, sevgi ve eşitlik adı altına eşcinsellik propagandası yapması tepki çekti. Türkiye Aile Meclisi, 'Feminist alfabe uygulama rehberi' hakkında harekete geçerek suç duyurusunda bulundu.

'ÇOCUKLARIN KIZ YA DA ERKEK İSTEDİKLERİNİ SEVME HAKLARI VARDIR'

1961 yılında, Londra'da İngiliz avukat Peter Benenson ve Eric Baker adlı, Quaker dinine mensup kişiler tarafından kurulan Uluslararası Af Örgütü, insan hakları üzerine çalışmalar yürüten bir kuruluş olarak biliniyor. Türkiye'de ofisi bulunan Uluslararası Af Örgütü'nün eşcinsellik propagandası için yürüttüğü çalışmalara son olarak 'Feminist alfabe uygulama rehberi' eklendi. Söz konusu rehberde yer alan çocuklar hakkındaki “İstedikleri kişiyi sevme hakkı vardır, erkek ya da kız (ya da her ikisini de )'' ifadeleri aileleri tedirgin etti.

ÖRGÜTÜN TÜRKİYE FAALİYETLERİ DURDURULMALI

Uluslararası Af Örgütü'nün eşcinselliği normalleştiğe çalışmalarına karşı Türkiye Aile Meclisi harekete geçerek, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Türkiye Aile Meclisi, Uluslararası Af Örgütü ve sponsor şirketlerin Türkiye'deki faaliyetlerinin durdurulmasını ve banka hesaplarının dondurulmasını mahkemeden talep etti.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?