banner29

Kobe Bryant'ın ölümüyle ilgili şok detay! Yıllar önce nasıl öleceğini söylediler!

Dünya siyaseti ve ABD'de meydana gelen olayları yıllar öncesinde konu edinen Simpsonslar dizisinde ortaya çıkan bir detay 'yok artık' dedirtti. Dizinin 2017 yılında Kobe Bryant'ın bir helikopter kazası geçirerek öldüğünü işlediği bölüm sosyal medyanın gündemine oturdu.

Dünya 27.01.2020, 16:33 27.01.2020, 16:36
Kobe Bryant'ın ölümüyle ilgili şok detay! Yıllar önce nasıl öleceğini söylediler!

Dünyada büyük yankı uyandıran olayların hemen ardından, orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik parodisi olan Simpsons’da olayların önceden işlendiğini görüyoruz. Dün akşam Kobe Bryant öldü haberinin şokunu hala atlatamamışken hemen ardından bir Twitter kullanıcısının 2012’de efsane oyuncunun bir helikopter kazasında öleceğini söylediği ve tweeti ortalığı ayağa kaldırdı. Simpsonlar bununla alakalı kehanetini 28.12.2017'de yayınladıkları bölümde yaptılar...

Büyük bir kitle tarafından izlenen çizgi dizide bulunan bu ayrıntılar insanları korkutmaya yetiyor. Tüm bunların dışında dünyanın belirli aileler tarafından yönetildiği teorisini doğrular vaziyette, doğal olarak bu durum da sosyal medyada çokça konuşuluyor. Bugün de Simpsons kehanetleri sosyal medyanın gündeminde üst sıralar da yerini aldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?