banner29

koronavirüs Kraliçe'nin etrafında dolaşıyor! En yakınında pozitif çıktı...

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in yakınında çalışan yardımcılarından birinde yeni tip koronavirüs (Covid-19) teşhisi konması Kraliçe’nin sağlığı konusunda korkuları beraberinde getirdi

Dünya 30.03.2020, 14:37
koronavirüs Kraliçe'nin etrafında dolaşıyor! En yakınında pozitif çıktı...

Koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine kendini karantinaya alan Kraliyet çalışanının, Kraliçe’nin köpeğini gezdirmek, mektuplarını teslim etme, yemek ve içeceklerini sunmak gibi sorumlulukları bulunduğu ve Kraliçe ile işi gereği yakın temasta olduğu belirtildi.

Kraliyete yakın bir kaynak İngiliz The Sun gazetesine “Herkes şu anda korku içinde, sadece kendileri için değil; Kraliçe ve Prens Philip için de. Kraliçe ve Prens Philip’in etrafında olan herkes test edilmeli. Eminim test yapılacaktır. Şu anda gözle görünür bir korku var” ifadelerini kullandı.

Kraliçe’nin resmi ikametgahı Buckingham Sarayı sözcüsü ise The Sun gazetesine Kraliçe’nin sağlığının iyi olduğunu ve uygun tüm tavsiyeleri izlediklerini aktardı.

93 yaşındaki Kraliçe 2’nci Elizabeth ve 98 yaşındaki eşi Prens Philip, bir süredir Windsor Kalesi’nde ikamet ediyor.

Veliaht Prens Charles da hafta ortasında koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Prens Charles İskoçya’daki Balmoral’da kendini karantina altına aldığını ve hastalığı hafif belirtilerle geçirdiğini söylemişti.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Kraliça Ölmez Virüs İlaçı Yapan Putin Tranp Yardım Etsin Şehid Olmasın Kraliça İyi Kadın Tranp Eşi Ölsün İkiside İblise Benzeyir Kraliçanın Yakınları Nasıl Korunur Kim Bilir Belkede Virüsu Onlara Bulaşdırıplar
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?