banner29

Go Home MC Kinsey!!!

Gündem 06.10.2018, 15:10 06.10.2018, 15:10
Go Home MC Kinsey!!!
Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Akit tv'nin gündem oluşturan programı DERİN GERÇEKLER'de MC Kinsey'le yapılan anlaşmayı eleştiren usta kalem Abdurrahman Dilipak, ''Bu kurumun arkasında Rothschild'' var diyerek çok önemli açıklamalar yapmıştı!

DİLİPAK NE DEMİŞTİ? TIKLAYIN!

O andan itibaren Türkiye'nin gündemi olan MCKinsey tartışmasına Bakan Albayrak'ta dahil olmuş ve ''yapılan bu yorumlar cehaletten değil ise ihanettendir'' diyerek tartışmayı farklı bir boyuta taşımıştı!
Sosyal medya fenomenleri başta olmak üzere bir kısım troller o andan sonra Dilipak'ı hedef almış ve eleştiri oklarını yönlendirmeye başlamıştı!
Troller başta olmak üzere, Erdoğan ''yanlısı'' gözüken ancak SerGazi Erdoğan'ın hareket alanını daraltmaktan başka ''gizli'' amacı olmayan isimler davulu ellerine alarak halay çekmeye başlamışlardı bile.

Ve her konuda olduğu gibi ''kesilecek racon varsa ben keserim'' diyen Sergazi Erdoğan tartışmalara noktayı koyarak McKinsey üzerinden süren polemiklere son noktayı koymuş oldu!
McKinsey tartışmaları önemli bir turnusol kağıdına dönüştü ve ak ile kara ortaya çıkmış oldu!
Şimdi kamuoyu bu süreçte milletin ve devletin bekası uğruna risk alarak inandığı hakikatleri söylemeyi, Hakk'ın hatırını herşeyin üstünde tutanları da yakınen bir kez daha görmüş oldu!
Bu ülkede fikir özgürlüğü ve demokrasinin bir vatandaş ve gazeteci olarak Dilipak'ın dilinden de söylense, nasıl bir değer taşıdığı da Batıya kapak olacak bir örnek oluşturdu!

DİLİPAK'IN MCKINSEY AÇIKLAMALARININ YER ALDIĞI YAYININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN 

Erdoğan McKinsey tartışmalarına noktayı koydu: Biz bize yeteriz!

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, danışmanlık şirketi McKinsey'e yönelik ilk defa konuştu. Erdoğan, ''Bu şirketten fikri danışmanlık hizmeti dahi almayacağız, biz bize yeteriz'' dedi.
PEKİ BİR HAFTADIR SÜREN TARTIŞMALARDA DİLİPAK NE DEMİŞTİ? NE OLDU?

[playlist type="video" ids="52728"]

Konuşmasının devamında ''Türkiye borcuna sadıktır, yeter ki işi diyet borcuna döndürmesinler. O zaman külahları değişiriz. Ülkemizi diyet borçlarından kurtarana kadar çok mücadeleler ettik.'' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan McKinsey tartışmalarına da son noktayı koydu.
''Bu can bu tende oldukça hiç kimse Türkiye'yi yeniden uluslararası kuruluşların boyunduruğu altına sokamaz. Kendi ayakları üzerinde yükselttiğimiz Türkiye'ye hiç kimse yeniden diz çöktüremeyecektir.'' diyen Erdoğan, bu şirketten fikri danışmanlık hizmeti dahi alınmayacağını belirterek ''Biz bize yeteriz'' dedi.

HABERVAKTİ.COM/ÖZEL HABER
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?