banner30

banner29

ABD'li o isim koronavirüse rağmen Türkiye'ye tehditler savurdu!

ABD Ankara Büyükelçisi David Satterfield, S-400 ve swap görüşmelerine ilişkin açıklamalarda bulundu. ABD'li Büyükelçi, S-400'ler konusunda Türkiye'ye yaptırım tehdidinde bulundu.

Gündem 30.04.2020, 20:55
ABD'li o isim koronavirüse rağmen Türkiye'ye tehditler savurdu!

ABD’nin Türkiye Büyükelçisi David Satterfield, Türkiye'nin S-400'leri aktif etmesi halinde yaptırım uygulayacaklarını söyledi.

Düşünce kuruluşu Atlantik Konseyi’nin düzenlediği çevrimiçi bir toplantıda konuşan ABD Ankara Büyükelçisi David Satterfield, "S-400'ün aktivasyonu F-35 programıyla uyumlu değil ve Türkiye'yi Kongre yaptırımlarına (CAATSA dahil) açık hale getiriyor." diyerek skandal bir çıkışa imza attı.

 Atlantik Konseyi’nde Türkiye adında konuşan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise ''S-400 anlaşması koronavirüs nedeniyle gecikse de planlandığı gibi ilerleyecek" diyerek süreçten vazgeçmeyeceklerini belirtti.

Yorumlar (1)
Günel 13 ay önce
İblislere İyiliğ Etmekde Yaramır Yeni Yardım Paketlerin Alıplar İndide Yatırım Deyiler Amerkanlarda Çebheye Benzeyir İyiliğ Yapsanda Yaramır Şu İblislere Ne Yapsın Türk Devleti Ki Mutlu Olsunlar İblisler Derdiniz Ne Biri Derbe İşare Edir Biri Yatrım İşare Edir Türk Halkın Taşı Başınıza Kötüye İyiliğ Yaramaz Onlara Kötülüğ Yapmağ Lazım
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?