banner29

Akşener 15 Temmuzu görmezden geldi! " AK Parti daha önce hiç zorluk yaşamadı"

Koronavirüsle mücadele sürecini değerlendiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, başta FETÖ’nün 15 Temmuz kalkışması ve ekonomik saldırılarla baş etmek zorunda kalan AK Parti hükümeti için akılalmaz sözler sarf etti.

Gündem 09.04.2020, 12:07 09.04.2020, 12:19

 FETÖ ve hamisi ABD’nin Türkiye’ye yönelik taarruzlarını görmezden gelen Akşener, “AK Parti 20 yıldır ilk defa sorunla karşılaşıyor” dedi. Akşener, virüsle mücadelenin acemice olduğunu da savundu.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı erken önlem alan ülkelerin başında gelen Türkiye, hastalığa karşı dünyaya ders verecek bir mücadele yürütüyor. Kendi vatandaşlarının yanında onlarca ülkeye de yardım gönderen Türkiye’de, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın başarısı da büyük takdir topluyor.

Bununla birlikte muhalefet cephesi, hükümetin mücadelesini desteklemek yerine takoz olmak için elinden geleni yapıyor. Son olarak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı yayında akılalmaz sözler sarf etti.

Cüneyt Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı yayına katılan Akşener, AK Parti hükümetini hedef alarak koronavirüs mücadelesinin yetersiz olduğunu savundu.

AK Parti hükümetinin 20 yılda; e muhtıra, 17/25 Aralık darbe girişimleri ve 15 Temmuz hain darbe kalkışması başta olmak üzere, küresel eşkıya ABD tarafından Türkiye’nin ekonomisini çökertmek için yapılan saldırıyı da görmezden gelen Akşener, hükümetin ilk defa bir kriz gördüğünü iddia ederek büyük bir skandala imza attı.

Aynı zamanda Akşener, Sağlık Bakanı Koca’nın Koronavirüs Bilim Kurulu kurmasını desteklediğini söylese de, yürütülen mücadelenin acemice olduğunu savundu.

Başta "Yurtta Sulh ilkesini kuracağız" şeklindeki sözü ile Fetullahçı Terör Örgütü'nün söylemine benzer ifadeler kullanan Akşener'in, FETÖ ve ABD'nin saldırılarını neden görmezden geldiği merak konusu oldu.

Kaynak:Yeniakit

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Maral Hanım AKP Yapdığların Göremyor 15 Temuz Fetö Darbesin Karşısın ERDOĞANIN ÇAĞRIŞI İLE TÜRK MİLETİ DÜŞMENLERİN DERBESİN YOK ETDİ VİRÜS SALĞINI ONA BENZER DÜNYADA OLAN AÇI GÜNÜN YOK OLMASINA YARDIMI YAPAN TÜRK MİLETİ OLDU SAĞLIĞ BAKANI AKP DÖVLET NEÇE Çalışdığı İşi NEÇE YÖNETDİYİ GÖZ ÖNÜNDE MARAL Hanım ÇEBHE SÖZLERİNİZİ DUYSA ÜZÜLER LÜTFEN YAPMAYIN SONRA KENDİNİZE KIZALAR ÇEBHE DOĞRULARA KIZIR YALANLARI SEVİR ALLAH KÖTÜ İNSANLARDAN TÜRK HALKIN KORUSUN~HZ.MUHEMMED (S.A)~VATAN SEVGİSİ İMANDAN GELİR Erdoğan Allahı KURANİ KERİMİ SEVEN İNSAN VATAN SEVGİSİ İMANDAN GELİR ALLAH YARDIMÇILARI OLSUN
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?