banner30

banner29

Altun'dan Samsun'da kadının eski eşi tarafından darbedilmesine tepki

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Samsun’da kadının eski eşi tarafından darbedilmesine tepki göstererek, "Gözü dönmüş cani, emniyet güçlerimiz tarafından gözaltına alındı. Bu vahşetin hesabı en ağır şekilde sorulacaktır. Olayın yakından takipçisiyiz." ifadelerini kullandı.

Gündem 07.03.2021, 10:42 07.03.2021, 10:44
Altun'dan Samsun'da kadının eski eşi tarafından darbedilmesine tepki

ANKARA (AA) - Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Samsun’da kadının eski i tarafından darbedilmesine tepki göstererek, "Gözü dönmüş cani, emniyet güçlerimiz tarafından gözaltına alındı. Bu vahşetin hesabı en ağır şekilde sorulacaktır. Olayın yakından takipçisiyiz." ifadelerini kullandı.

Altun, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Samsun'da yaşanan kan donduran vahşetin herkesi derin bir öfkeye sevk ettiğini belirtti.  

Fahrettin Altun, "Gözü dönmüş cani, emniyet güçlerimiz tarafından gözaltına alındı. Bu vahşetin hesabı en ağır şekilde sorulacaktır. Olayın yakından takipçisiyiz. Şiddete uğrayan anne ile biricik evladının yanındayız.” değerlendirmesinde bulundu.

BiP ve Telegram'daki mesajında da Altun, şu ifadelere yer verdi:

 "Ey kadını aciz gören sefil zihniyet. Kadının anneliğinde kainatın sırrı, yoldaşlığında hayatın mutluluğu vardır. Şiddetin her türlüsüne elbette karşıyız ama böylesine kıymetli olan bir varlığa karşı şiddetin daha çok karşısındayız. Rabb'im kimseyi sevgiden, merhametten ve vicdandan yoksun bırakmasın. Kadınlarımızın dünyamızı aydınlatan ışığı hiç sönmesin."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?