banner29

Atakan hakkında ağza alınmayacak sözler söyledi! İşinden oldu...

Özyeğin Üniversitesi'nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci isimli şahıs, sosyal medyada videolarının yayınlanmasının ardından gündeme gelen 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında ağza alınmayacak ifadeler kullanmıştı. Bugün Naldemirci'nin Özyeğin Üniversitesi'ndeki görevine son verildi.

Gündem 25.02.2020, 20:05
Atakan hakkında ağza alınmayacak sözler söyledi! İşinden oldu...

10 yaşındaki Atakan Kayalar, sosyal medyada yayınlanan bir video sonrası gündeme gelmiş, söylemleri, okuduğu kitapların niteliği konusunda ilgi odağı olmuştu.

NASIL BÖYLE BİR ŞEY YAZILABİLİR?

Atakan'ı destekleyenler dışında ona hakaret edenler, saldıranlar da olmuştu.

Özyeğin Üniversitesi yönetim kadrosunda bulunan ve ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci adlı şahıs, sosyal medya hesabından ufak çocuğa küfürlü bir şekilde tepki gösterdi. Bir kişinin yorumunun altına "Buna en güzel tedavi tecavüz kardeşim" ifadesini kullandı.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

İğrenç sözler kısa sürede sosyal medyada infiale yol açtı. Özyeğin Üniversitesi'ne ve Naldemirci'ye tepkiler arttı.Şahıs kısa süre sonra üniversitedeki görevinden atıldı.

ÜNİVERSİTE GÖREVİNE SON VERDİ

Özyeğin Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, söz konusu olaya ilişkin olarak Erkan Naldemirci'nin görevden alındığı belirtildi. 

Yorumlar (1)
tugo 1 yıl önce
...belli ki her iki taraf tamamen dengesiz...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?