Boğaziçi'nde LGBT skandalı! İstiklal Marşı'yla dalga geçtiler...

Boğaziçi Üniversitesi LGBT Çalışmaları Kulübü, büyük bir saygısızlığa imza atarak üyelerine gönderdiği bir mailde İstiklal Marşı'nın sözlerini değiştirdi. Yeni katılan üyelere gönderilen "hoş geldin" mailinde milli marşımızla adeta dalga geçildi.

Boğaziçi'nde LGBT skandalı! İstiklal Marşı'yla dalga geçtiler...

Sosyal medyada dolaşıma giren görüntülere göre Boğaziçi Üniversitesi'ne bağlı LGBT+Çalışmaları Kulübü, yeni üyelerine bir "hoş geldin" maili attı. Tüm kulüp üyelerine ulaştırılması istenilen mailde, İstiklal Marşı'nın sözleri değiştirilerek LGBT propagandası yapıldı. Kulüp, büyük bir saygısızlığa imza atarak milli marşımızla adeta dalga geçti.

SÖZLÜK DE HAZIRLAMIŞLAR...

Türkiye'deki eşcinseller tarafından kullanılan jargon olan 'lubunca' kelimelerle sözleri değiştirilen İstiklal Marşı'na, bir de sözlük hazırlandı. Sözlükte, kendi aralarında konuşmak için türettikleri ve 'lubunca' dedikleri jargona ait kelimelerin anlamları bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar gören
Yaşar gören - 11 ay Önce

Ukalalığı gerek yok Kendi içinizden nasıl yaşıyorsanız yaşayan kimsenin milli duygularıyla oynama köstebek gibi de toprak altında gezinme tavus kuşu gibi kafanızı sokmuşum bu mu Ama her birinizi görünüyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner5