banner29

Cem Küçük'ten skandal açıklama: Mavi Marmara manyakları !

Cem Küçük isimli şahıs katıldığı bir televizyon programında Mavi Marmara şehitlerine 'Manyak' dedi.

Gündem 20.04.2017, 11:06 04.03.2020, 14:03
Cem Küçük'ten skandal açıklama: Mavi Marmara manyakları !
Cem Küçük katıldığı bir televizyon programında ''Mavi Marmara'daki o manyak tipler. Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı kafadan her şeye düşman bir tip var. Garip, garip tipler var Bunlarla da bu yolların ayrılması lazım'' ifadelerini kullandı.

ONBİNLER CEM KÜÇÜK'E HADDİNİ BİLDİRDİ 

Mavi Marmara şehitlerine hakaret eden Cem Küçük'ün sözlerinin sosyal medyaya yansıması üzerine bir anda Twitter'da Trend Topic olan Küçük'e onbinler haddini bildirdi. Küçük hakkında 30 bine yakın tweet atıldı ve bunların tamamı da Küçük'ü yerden yere vuran sözlerdi.

Cem Küçük'e sosyal medya üzerinden onbinlerce tepki geldi. Başta gazeteciler Küçük'e geçmişini hatırlatarak sert tepki gösterdi.

BAŞBAKANLIK ÖZEL KALEM MÜDÜRÜNDEN TEPKİ

Küçük'e bir tepki de Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdulkerim Taş'tan geldi. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren Taş, ''Mavi Marmara'daki manyaklar ifadesini kullanan hadsiz, amacın ne? Kime hizmet ediyorsun?'' ifadelerini kullandı.

"İHH: SENİ DAVA MANYAĞI YAPACAĞIZ"
 
Sosyal medyada hakkında onbinlerce tepki tweeti atılan Küçük'e İHH Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Gülden Sönmez de tepki gösterdi. Küçük için "İçimizdeki İsrailli" diyen Sönmez'in mesajı şu şekilde: "Seni dava manyağı yapacağız içimizdeki İsrailli Cem Küçük" ifadelerini kullandı.

MAHİR KAYNAK "İSRAİL KÖSTEBEĞİ" DEMİŞTİ

Eski MİT müsteşarı rahmetli Mahir Kaynak da Cem Küçük için 'İsrail köstebeği' sözünü kullandığını kızı Deniz Ülke Arıboğan açıklamıştı.

Haber7
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?