banner30

banner29

CHP'li belediye başkanı tecavüzden tutuklandı!

Gazeteci Mehmet Özışık'ın Youtube kanalında skandal görüntülerini yayınladığı CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tecavüz suçundan tutuklandı.

Gündem 11.09.2020, 13:42
CHP'li belediye başkanı tecavüzden tutuklandı!

Kendisinden iş istemeye gelen Z.Y. isimli kadına Akköy'deki çiftlik evinde DİBEL Müdürü Öner Çiçek ile birlikte tecavüz ettiği iddia edilen CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tutuklandı.

Cezaevine gönderildi

Emniyet güçleri tarafından gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürekn Atabay, işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Atabay, tecavüze uğrayan kadının Gazeteci Mehmet Özışık'a konuşmasına rağmen yaptığı açıklamada görüntülerin kendisine ait olmadığını öne sürmüştü.

Ne olmuştu?

Aydın’ın CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın kendisinden iş isteyen bir kadına uyuşturucu içirdiği ve ardından çiftlik evinde DİBEL Müdürü Öner Çiçek ile birlikte tecavüz ettiği ve şantaj için bu anları video kaydına aldırdığı iddia edilmişti. Gazeteci Özışık'a konuşan mağdure kadın, videonun şantaj olarak kullanılarak kendisine 2 ay boyunca tecavüz edildiğini söylemişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?