banner5

banner29

CHP'li belediye bunu da yaptı! Müslümanlara küfreden gazeteyi camii çıkışında dağıttılar!

CHP'li Zeydan Karalar'ın yönettiği Adana Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerinin şehirdeki bir camii önünde Cumhuriyet gazetesi dağıtması tepki çekti.

Gündem 12.02.2020, 17:19
CHP'li belediye bunu da yaptı! Müslümanlara küfreden gazeteyi camii çıkışında dağıttılar!

Adana Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, Yüreğir'de bir camii önünde Cumhuriyet Gazetesi dağıttı.

Adana'nın merkez ilçesi Yüreğir'de bulunan Toki Karşıyaka Camii önünde ellerinde Cumhuriyet gazetesiyle bekleyen sözde zabıtalar, İslam düşmanlığıyla bilinen paçavrayı cuma namazından çıkan vatandaşlara adeta zorla verdi.

Zabıtaların İslam düşmanlığıyla bilinen paçavrayı Müslümanları provoke etmek istercesine cami önünde dağıtması, akıllara, "Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz" sözünü getirdi.

Müminlerin bayramı olan cuma gününde, cuma namazından çıkan Müslümanları günaha sokmak istercesine Cumhuriyet gazetesi dağıtılması, provokasyon girişimi olarak değerlendirildi.

Yaşanan rezaleti görüntüleyerek sosyal medyada paylaşan bir vatandaş, CHP'ye ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a tepki gösterdi.

Besleme olduğu bir kez daha tescillendi

Yayın hayatına laikçi Kemalist çizgide başlayan, yakın geçmişte terör örgütleri PKK ve FETÖ'yü savunur hale gelen, değişmeyen tek özelliği Müslümanlara düşmanlık olan paçavranın CHP'li belediye eliyle cami önünde dağıtılması, tirajları dibe vurduğu halde nasıl ayakta kaldığını gösterdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?