banner30

banner29

Cübbeli Ahmet Hoca: Rüyalar gördüm! Darbe tehlikesi var...

Darbe söylentileriyle ilgili açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, "Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var. " dedi.

Gündem 12.05.2020, 11:32
Cübbeli Ahmet Hoca: Rüyalar gördüm! Darbe tehlikesi var...

Türkiye'de darbe olacak iddialarıyla ilgili konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, "Tayyip Bey'in darbe söylentilerinden nemalandığını düşünmüyorum. Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var. Üç dört rüyam var ve dört beş yıllık süreç. Benim ilk bir gazetede çıkmıştı bu rüyam." dedi.

7 AY SONRA 15 TEMMUZ OLDU

Rüyayı gördükten 7 ay sonra 15 Temmuz darbe girişiminin olduğunu belirten Cübbeli Ahmet Hoca,"Bu bir gazetede yazıldı. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Yazım derken röportaj yapılmıştı benimle. Ben yine darbe tehlikesi görüyorum. FETÖ ve destekçileri değil. "

CANAN KAFTANCIOĞLU DEVLETE SERİ KATİL DİYEN BİR KAFA

Cübbeli Ahmet Hoca, "Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak. FETÖ'nün darbe yapacak gücü yok öyle görmedik. Darbe tehlikesi var ama yakında demiyorum. Darbe tehlikesi önümüzde mevcut. Ekonomik kiriz mi bahane edilir? İşte o zaman silahlanma konusunda yine uyardım. Selefi derneklerin silahlanması sonra Şialar'ın silahlanması. Suriye'de bunlar mevcut."  dedi.

CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR?

Biyografiyi görmek için tıklayınız.

Yorumlar (1)
Musa 13 ay önce
Zaten sosyal medyada iran yüzünden şialara karşı bi düşmanlık var ama ülkemizde yüzbinlerce alevi şia var daha mülayım dil kullanmak lazım sonuçta hainlik yapan geberir gider ama her kesime saygılı olmak lazım.Akit haber bile çok yanlışlar yapıyor milletten ne beklersin
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?