banner29

Doğu Perinçek: Sedat Peker, Mossad'ın kontrolünde

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk ekranlarında ‘Kübra Par ile Açık ve Net’ programının canlı yayın konuğu oldu. Perinçek, “Açıklamalara baktığınız zaman arkasında CIA’yı MOSSAD’ı görmemek mümkün değil. Sedat Peker MOSSAD’ın avucunda” ifadelerini kullandı.

Gündem 01.06.2021, 12:56
Doğu Perinçek: Sedat Peker, Mossad'ın kontrolünde

Sedat Peker'in İsrail gizli servisi Mossad'ın kontrolünde olduğunu iddia eden Doğu Perinçek'in açıklamaları şöyle:

"Kamuoyunda söylendiği gibi suç örgütü liderinin (Sedat Peker) yaptığı açıklamalar yok. O suç örgütü liderine yaptırılan açıklamalar var. Bir kere onu tespit etmemiz lazım.

Suç örgütü lideri çıkıpta bazı ifşaatlarda bulunmuyor. Ona o açıklamalar yaptırılıyor. Şu anda nerede o suç örgütü lideri? Dubai'de! Yarın Aydınlık'ta bütün ayrıntısıyla okuyabilir bütün kamuoyu.

Mossad'ın avucunda! Tekrar ediyorum, bakın bu ilk defa burada açıklanmış oluyor,  Mossad'ın kontrolünde. Peki Dubai'ye nasıl gitmiş? Balkanlar ondan sonra Fas, Fas'tan Dubai.

Bunlarda Türkiye Emniyeti'nin elinde olan bilgilerdir onu söyleyeyim. Böyle bir suç örgütü lideri kalkacak İstanbul'dan Balkanlara kaçacak, Balkanlardan Fas'a kaçacak. Fas'tan Dubai'ye CIA ve Mossad tarafından getirilecek. Bunlar suç örgütü liderinin beceribileceği işler değil"

KÜBRA PAR'IN SORUSUNA YANIT

Öte yandan Kübra Par'ın "Mossad'ın kontrolünde olduğunu neye dayanarak bunu fark ettiniz?" sorusan ise Perinçek "Bütün bilgiler dayanak" yanıtını verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?