Duygulandıran sosyal deney! İsrail bayrağıyla...

İstanbul'da turist kılığına giren bir kaç genç duygulandıran bir sosyal deneye imza attı. İsrail bayrağıyla fotoğraf çektirmek isterken bakın başlarına neler geldi.

Duygulandıran sosyal deney! İsrail bayrağıyla...

Sosyal deney amaçlı turist kılığına giren bir kaç genç, Eminönü'nde İsrail bayrağıyla fotoğraf çekmek istedi ama ortaya duygulandıran görüntüler çıktı.

FOTOĞRAF BİLE ÇEKTİREMEZLER

Filistin'i işgal eden ve Müslümanlar'ın kutsal kenti Kudüs'ü zindana çeviren işgal devleti İsral'in gerçekleştirdiği zulüm, başta Türkiye olmak üzere hiçbir toplumda olumlu bir karşılık bulamıyor. Bunun yanında tüm dünyada toplumsal düzeyde İsrail'e karşı sert bir tavır ve tepki var. Bunu test etmek isteyen bir kaç genç Eminönü'nde İsrail bayrağıyla fotoğraf çekmek istedi ve tepkiler sonucu fotoğraf çektiremediler. 

TOPLUMSAL TEPKİ POLİTİK TEPKİYE DÖNÜŞMELİ

Sosyal medyada hızla yayılan görüntüyü izleyenler duygulanırken, toplumsal tepkinin de bir an önce politik tepkiye dönüşmesi temennisinde bulunuldu. ''Tarihte İsrail'i tanıyan ilk İslam ülkesi olarak bilinsek de şükür ki bunun bilincinde olup İsrail'i yok sayan bir çok insan var..'' yorumu da dikkat çekenler arasında yer aldı.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5