Emniyet Müdürü Verdi'yi kripto FETÖ'cüler mi şehit etti?

15 Temmuz darbe girişiminin gerçekleştiği gece Çengelköy'de FETÖ'cülerle sonuna kadar mücadele eden Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin şehit edilmesi derin şüpheleri beraberinde getirdi.

Emniyet Müdürü Verdi'yi kripto FETÖ'cüler mi şehit etti?

Dün Rize'de bir trafik polisinin tayin isteme gerekçesiyle Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Personel Şube Müdürü Ercan Polat ve koruma polislerini vurması Türkiye gündemine oturdu. Emniyet Müdürü Verdi'nin 15 Temmuz gecesi Çengelköy'de darbecilere karşı verdiği mücadeleden sonra Çengelköy darbe girişimi davasının sonuçlandığı bir günde şehit edilmesi basit bir cinnet olayıyla açıklanamayacak kadar şüpheli bulundu.

KRİPTO FETÖ'CÜLER İŞBAŞINDA!

Türkiye'nin Kudüs Başkonsolosluğu'nda da daha önce görev alan Verdi'nin silahlı saldırı sonucu şehit edilmesinin basit bir tayin olayıyla açıklanamayacağı belirtildi. FETÖ'cü sitelerin her fırsatta Verdi'yi hedef göstermesi, saldırının kripto FETÖ'cüler tarafından gerçekleştirildiği şüphesini arttırdı.

DİLİPAK UYARMIŞTI

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de usta yazar Abdurrahman Dilipak, yakında suikastler başlayabilir açıklamasının hemen ardından böyle bir saldırının gelmesi tedirgin edici bulundu.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5