banner29

İmamoğlu'na 'çapsız' diyen Can Ataklı özür mü diletildi? Olayın arkasında kim var?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu geçtiğimiz günlerde ağır bir şekilde eleştiren CHP'li gazeteci Can Ataklı, söyledikleri sözlerden dolayı özür diledi.

Gündem 25.04.2020, 00:06 25.04.2020, 00:43
İmamoğlu'na 'çapsız' diyen Can Ataklı özür mü diletildi? Olayın arkasında kim var?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu, Başakşehir Şehir Hastanesi yolunu yapmaması nedeniyle, geçtiğimiz günlerde söyledikleriyle yerden yere vuran sunucu Can Ataklı, üzerinden çok geçmeden özür diledi.

İMAMOĞLU 'ÜZÜLMÜŞ' YAYIN YÖNETMENİ DEVREYE GİRDİ

Sabah Gazetesi muhabiri Kenan Kıran, Ataklı'nın özür dilemesinin arkasında Tele 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ'ın İmamoğlu'na üzüldüğünü iletmesinin ardından yaşandığı belirtti İmamoğlu'nun yönettiği İBB'nin Tele 1'e reklam verdiği ve bu gelişmeyle alakalı olabileceği düşünülüyor.

NELER SÖYLEMİŞTİ?

Tele 1 canlı yayınında Ataklı, şehir hastanesinin yolunu yapmayan İmamoğlu'na, "Bahanesi yok bu işin, İBB burada çok büyük hata yaptı. Böyle bir hastane açılıyor. Bina muazzam. İnşaat olarak harika. Efendim yolunu onlar durdurdu da biz yaptık da yapmadık da... Bir de yolu yapılmayacaktır diye açıklama yaptı. Böyle bir acemilik... Böyle bir iş bilmezlik.. Böyle bir çapsızlık... İstanbul'a yakışmıyor. Yapacaksın kardeşim. Tak diye yapacaktın. Hem de bütün gücünü seferber edecektin."

"ŞOVLARLA BU İŞLER YÜRÜMEZ"

Orası benim milletimin şifa bulacağı bir yer. Özellikle bu korona günlerinde. Ne yaptınız? Demeçler, şovlar... Bu şovlarla bu işler yürümez." ifadelerini kullanmıştı

"ÜZDÜYSEM ÖZÜR DİLERİM"

Can Ataklı, son programında o sözlerinden geri adım atarak, "Belediye Başkanlığı, başta Ekrem İmamoğlu üzülmüşler. Şunu söyleyeyim, çekinmem. Üzüntü yarattıysam özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Günel 1 yıl önce
Can Bey Oyunçu ERKAN Bey İmamoğlundan Özür Dileyir Neden Yapırsınız Kalbinizden Keçeni Söylediniz Korkdunuzmu Çebhe Kendinizi İşsiz Burakar Çebhe Hakaret Kin Nifretden Başka İnsanlarıda Tehdit Ediler İblis Çebhe İnsanları Ne Hale Saldı Demekki Türk Halkın İnsanları Tehdit Altında Çebhe Türk Halkın Üz Karasıdı İnsanlar Onları Neden Şu Kader Sevir Türk Halkı Güzel Halk Çebhe Gibi İblisler Türk Halkın Bütün Halklara İyi Olmadığın Anlatır Çebhe İblisleri Türk Halkın Ekmeyi Haramınız Olsun İmamoğlu Çebhe Çanbaza Benzeyir İstediyi Gibi Oyun Kurular Oynayılar Çebhe Kendin İyi AKP Kötü Kaleme Verir Sonra İse Erdoğanı İyileşdiriler Erdoğan İyi İşler Görende Çebhe Koltuğlarından Korkur Neden Korkmayın İnsan Olun Şuda Zor İnsan Olmağ Üçün Hakareti Kini Nifreti Yalanı Burakmağ Lazım Çebhenin Sinvolu Şunlardı Çebhe Düz Yolu Yürüyemir Fetö HDP Getdiyi Yolu Yürüyür
Günel 1 yıl önce
Türk Halkı Koltuğu İblislere Kaldı Kılınçlaroğlu Maral Babaçan Davudoğlu Demirçioğlu Şunlar Devletin İçine Sızmış Mafyadılar Devlet Millet Bayrağ Seven Sizin Gibi Olamaz Kendinizin Niyetin Az İnsan Bilir Türk Halkı Niyetinizi Bilse İdi Size Oy Vermezdi Türk Halkı HER ŞEY GÜZEL OLAÇAĞ Sözüne Güvendi Şu Söz Tam Tersine HER ŞEY KÖTÜ OLAÇAĞ FETÖ HDP Bir Olaçağ Türk Halkı İblislerin Olaçağ Demek İstediler İmamoğlu Can Kendinden Özür Diledi Erkan Özür Diledi Kendinizden Korkdular Siz Başkan Gibi Başkan Deyilsiniz Şu Görmek Üçün Türk Halkında Yaşamağa Gerek Yok Azeri Halkı Her Zaman ERDOĞAN GİBİ LİDERİN ARKASINDA
samsunlu 1 yıl önce
Can'cağzım, doğrular uluorta söylenmez... sonra özür diletirler adama... bu işin reklamı var.. örtülü desteği var... kolaylık giderleri var... organik... "pardon" ... duygusal bağları var... var da var... niye bizi şaşırtıyorsun cancağzım... diline sahip olsana!!! hani senin de bi karizman var yani!!! dimi!
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?