banner29

'İstemezükçüler'in yerli otomobil hasedi! Toyota kadar olamadılar...

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizzat kendi tanıtımıyla lansmanı yapılan yerli otomobil, Türk milletinin göğsünü kabartırken 'istemezükçüler' yine memnun olmadı.

Gündem 28.12.2019, 14:08 28.12.2019, 14:58
'İstemezükçüler'in yerli otomobil hasedi! Toyota kadar olamadılar...

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen ve ismi henüz belirlenmeyen yerli otomobile övgüler yağdı. Milli duyguların yükseldiği lansman toplantısında tanıtılan otomobil milletin göğsünü kabarttı.

TOYOTA'DAN TEBRİK

Türk milletinin heyecan ve coşkuyla karşıladığı yerli otomobile Japon devi Toyota'dan da tebrik geldi. Firma, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Türkiye’nin otomobili aramıza hoş geldin!" ifadelerine yer verdi.

İSTEMEZÜKÇÜLER YİNE BEĞENMEDİ

Milletimizin göğsünü kabartan Türkiye'nin yerli otomobilini ülkemizde bulunan 'istemezük' cephesi beğenmedi. Tebrik etmek şöyle dursun, lansman öncesi aracın dikiz aynası üzerinden; lansman sonrası fiyatı üzerinden karalama kampanyaları başaltıldı. O kadar ileri gittiler ki, yerli otomobilin kopya olduğunu ve "Görün bakın üretemeyecekler, başarılı olamayacaklar" ifadelerini dile getirmekten utanmadılar. Türkiye'deki 'istemezükçüler' Türkiye'nin yerli ve milli otomobiline Japon firması Toyota kadar bile nezaket gösteremedi. Milletimizin heyecanını paylaşamayanların millete ait hiçbir şeyde hissesi olmadığı gerçeğini ve bunun bir nasip meselesi olduğunu hatırlatıyor, emeği geçenleri tekrar tebrik ediyoruz.

HABER VAKTİ ÖZEL HABER

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?