banner30

banner29

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı ne suç işledi?

MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in sosyal medya hesabından yaptığı kişisel paylaşımı nedeniyle MHP'den ihracı söz konusu oldu! Peki neden? Birol Şahin ne dedi ve ne yaptı da tepki gördü? FETÖ propagandası mı yaptı? PKK-YPG'yi mi övdü? Sayın Apo'mu dedi? Libya'da ne işimiz var? Suriye'lileri kovacağım mı dedi? Ne dedi de MHP'nin temel değerlerine aykırı hareket etmiş oldu ve partiden ihracı söz konusu hale geldi? İşte detaylar...

Gündem 15.01.2020, 11:22 15.01.2020, 18:22
MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı ne suç işledi?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Tokyo’ya gidecek olan Filenin Sultanları ile ilgili sosyal medya hesabından fikirlerini dile getiren MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında soruşturma başlattıklarını açıkladı. Peki Birol Şahin ne demişti?

İşte o paylaşım:

''BELEDİYE BAŞKANLARI LİSTEMİZDEN DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR!''

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Filenin Sultanları ile ilgili paylaşımı nedeniyle Kaynaşlı Belediye Başkanı listeden düşürüldü" dedi. Son olarak kararlarını Twitter'dan duyuran Durmaz, ''Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür'' dedi.

BAHÇELİ'DEN VOLEYBOL TAKIMINA KUTLAMA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısında yaptığı konuşmada "Hafta sonunda yapılan Avrupa Kıta Elemeleri Voleybol Final Maçında Almanya'yı 3-0 yenerek 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları'nı, teknik kadroyu ve federasyon yönetimini gönülden tebrik ediyorum" diye konuştu.

Bu durum üzerinden haber merkezimize ulaşan vatandaşlar: ''Bayrağımızın her platformda şerefle dalgalanmasını sağlayan spordan siyasete, askerimizden milletimize kim varsa baş tacımızdır. Bunu yaparken Anadolu'yu bir ve güçlü kılan çimentomuz:  'İslam ve değerleri' baştacımızdır! Hayime anayı, Nene Hatun'u, Fatma Bacıları, Sümeyye analarımızı tarihe bir destan olarak kaydeden ruh, onların mukeddesat uğruna, bayrak uğruna gösterdikleri fedakarlıktır. Bu fedakarlığın merkez üssü olan İslami prensipleri hatırlatan MHP’li Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in paylaşımının hangi kriterlere uymadığını anlamadık, suçu neymiş? Haya'yı, edebi ve insanın yaptığı her işte Allah'ın rızasını gözetmeli çağrısı yapan Şahin, ne suç işlemiştir? Şahin'in bir uslüp hatası olduğu doğrudur ama bunun parti içindeki cezası bu mudur?'' diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Yorumlar (3)
Ekrem GÜNGÖR 1 yıl önce
Baskanı Suçlayanlar kendinize gelin Baskanı olunca Müslümanlık tandamı cıkıyor Türk İslam sentezini savunan MHP nin tavır alması anlasılır gibi değil bikini takın bıraz daha açılın dese idi partiye genel başkan adayı veya yetkili biri yapardınız muslüman mahallesi nde salyangoz satanları görmeyip kadını teşhir etmeyelim kadını bu tip cıplak halde görmek Haramdır günahtır diyen başkana sahip Çıkmayan lar bu millete size sahip çıkmayacağı gün yakındır
Abdulkadir Nurzade 1 yıl önce
MHP eğer Türklük ve Osmanlılıktan dem vuruyorsa söyleyin Allah aşkına Paris'te yüzyıllarca dansı yasaklatan Kanununin evladı değil miyiz!
Değilsek o vakit 1000 senedir islama hizmet etmiş bu milletin seciyesini bilmeyen 3 hilalinin ve kızıl elma ülküsünden taviz veren nasıl Ülkücü olabilir!
konyalı mücahit 1 yıl önce
belediye başkanını ihraç edeceksin olmaz olsun böyle zihniyete
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?