banner29

Salih Tuna, Portakal'ı böyle deşifre etti

Sorduğu soru nedeniyle ABD Başkanı Donald Trump'ın hedefi olan Hilal Kaplan'ı karartıp Trump'ı parlattığı iddia edilen Fatih Portakal'a gazeteci Salih Tuna sert tepki gösterdi.

Gündem 16.11.2019, 18:23
Salih Tuna, Portakal'ı böyle deşifre etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump’ın gerçekleştirdiği basın toplantısına, Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan’ın terörist Mazlum Kobani sorusu damga vurmuştu. 

Kaplan'ın dikkat çeken sorusunu karartıp Trump'ı parlattığı iddia edilen FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal'a Salih Tuna tepki gösterdi. 

Portakal'ın "Tükler PKK'ya teşekkür etmeli" şeklindeki skandal sözlerini hatırlatan Tuna, "Yeni Samanyolu TV'nin etki casusu mesabesindeki o sinsi algı operatörü" ifadelerini kullandı.

İşte Salih Tuna'nın yazısındaki o bölüm:

"PKK'ya teşekkür etmeliyiz" diyen Yeni Samanyolu TV'nin etki casusu mesabesindeki o sinsi algı operatörü, Hilal Kaplan'ın mezkur sorusunu karartıp, Trump'un saçma sapan "derleştirisini" parlattı. Trump'ın mektubunu içine sindiremediklerini söyleyip duruyorlardı. Neyi içlerine sindiremediklerini gördük.
Daha dün harici bedhahlarla işbirliği içinde "diktatör" kampanyası yürüten bu dahili bedhahların içlerine sindiremedikleri Barış Pınarı harekatıyla müstevlilerin Sevr projesinin paramparça edilmesidir

Şunu kimsecikler aklından çıkarmasın:

Tüm dünya medyası diplomatik zaferinizi takdir etse de arazide ve masada kazansak da mahut algı operatörleri ve etki casusları sosyolojiyi zehirlemeye devam ettikleri (yani arkaya dolanıp iç cepheyi bozgunculukla çökerttikleri) sürece Türkiye maalesef kazanamaz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?