banner29

Şarkıcı Gökhan Özoğuz: 'Deniz salyası' hükümetin oyunu

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, deniz salyası vakasında hükümeti sorumlu tutarak "Kanal İstanbul için bu bir oyun" imasında bulundu

Gündem 10.06.2021, 15:52
Şarkıcı Gökhan Özoğuz: 'Deniz salyası' hükümetin oyunu

Marmara Denizi, deniz salyası olarak da bilinen müsilaj nedeniyle tehdit altında.Canlı popülasyonunun ve çevre temizliğinin etkilendiği müsilaj nedeniyle başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Neredeyse tüm Marmara Denizi'nde rastlanan deniz salyaları ile ilgili en önemli çözüm önerisi ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan geldi. Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Kanal İstanbul ile birlikte Karadeniz'den akan nehirlerin Marmara'ya karışacağını ve güçlü akıntıyla deniz salyasının da önüne geçileceğini söyledi.

Muhalif görüşü ile bilinen şarkıcı Gökhan Özoğuz ise bu açıklamadan sonra deniz salyaları için "tiyatro" imasında bulundu.

"N'OLDU BİR ANDA ORTAYA ÇIKTI"

Deniz salyasının Kanal İstanbul'un yapılabilmesi için hükümetin bir oyunu olduğunu iddia eden Özoğuz, "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye birşey duyduk. Bu salya n'oldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı? Bu Boğaz'da yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak Boğaz'dan gemi kaza yapıyor filmiyle aynı gibi birşey mi yine? Yalanınız batsın." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Kör oğlu 1 hafta önce
Bu kadar bas it lik olamaz
c.y 6 gün önce
doğru söze hacet yok ama sana insanların inanmasını bekleme neden mi çünkü dövmeli küpeli olarak insanların yargıladığı olacaksın ama sonuna kadar haklısın herkes ezberlenmiş kalıplaşmış döngünün kurbanı olmuş ne yazık ki biz sürü oldukça içimizdeki kuzu postuna bürünmüş kurt u göremeyeceğiz..
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?