Veliler dikkat! Son 2 gün...

Milli Eğitim Bakanlığı Din Eğitimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, geçtiğimiz günlerde resmi ve özel temel öğretim kurumlarında Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin seçilme sürecinin başladığını duyurmuştu. 9 Ocak'a kadar süre dolmak üzere...

Veliler dikkat! Son 2 gün...

Ortaöğretim kurumlarında öğrencilere yönelik belirlenen seçmeli derslerle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı Din Eğitimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz velilere uyarıda bulundu.

DERS SEÇİMİ 9 OCAK'TA SONA ERİYOR

25 Aralık'ta başlayan ve 9 Ocak Perşembe günü sona erecek olan ders seçimlerinin bitmesine 2 gün kaldı. Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler dersleri de seçmeli dersler arasında yer aldı.

SÜRECİ KAÇIRMAYIN

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Yılmaz, ''Resmi/özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızda Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin seçilme süreci 25 Aralık'ta başladı ve 9 Ocak Perşembe günü sona eriyor. Velilerimize ve öğrencilerimize süreci kaçırmamalarını hatırlatmak isterim...'' ifadelerini kullanarak velilere ve öğrencilere çağrıda bulunmuştu.

Yılmaz aynı zamanda seçmeli derslerle ilgili kapsamlı görseller paylaştı. İşte o görsellerdeki detaylar...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5