banner5

31.12.2020, 23:50

MEKKE FETİH RUHU olmadan!

Bismillahirrahmanirrahıım

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerinin zerresinin bile hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızda ve Ahiret ’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehli Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Tam bir asırdır emperyalist kâfirlerin ve destekçisi münafıkların eliyle yakılan ve halen de yakılmakta olan bir Dünya’da yaşadığımızdan; 2020 Yılındaki musibet ve afetlerle ilgili sınavımız, her yıl olduğundan da fazla, çok çetin geçti! Hicri 1442.yılımızın içindeyken veda ettiğimiz miladi 2020 yılında da çeşitli Kulluk İmtihanlarıyla sınav verdik ve ölümümüze kadar da bu imtihanlar devam edecek! Biz kullar her an imtihandayız! Dün mazlum coğrafya ağlarken şimdi onlara sessiz kalan tüm insanlık ağlıyor! Zalimler, nükleer savaşlarına şimdide virüslerle saldırı içeren Biyolojik Savaşlarını eklediler! Savaşların yolunu ve yöntemini değiştirdiler!

Hedefleri; Siyonist-Yahudi olmayan tüm insanlığı yok etmek! Veya tamamen sindirerek, emirlerine isyan etmeyecekleri şekilde Firavun’un yaptığı gibi köleliğe devam ettirmek! Yeryüzünün her yerinde hızla artan ‘’Kölelerin’’ İsyan hareketini de engellemek ve tabiî ki dirilişi-direnişi bitirtmek! Ürettiği Virüslerle ölüm saçan hastalıkları yayarak, tedavisinde de kendine bağımlı İlaç Sanayi ile tüm insanlığı sömürmeye devam etmek! Bu oyunların artistleri olan ABD, Çin, AB, Rusya Çakallarıyla, İngiltere Tilkisi; baş Aktör ve Büyük Şeytan İsrail’e taşerondurlar! Her bir ülkeyi bir avuç mutlu azınlık olan Siyonistler yönetmektedir!

Halkı Müslüman Ülkelerin başındaki, çoğunun ''Sebataist dönme'' olduğu ve halkına Kral, Münafık yöneticiler eliyle de Afganistan, Pakistan ile Fas’ı da içine alan coğrafya içerisinde kalan tüm devletleri ve halklarını Büyük İsrail İmparatorluğu Projesinin önünde engel görüyorlar ve tüm bu engelleri kaldırmanın savaşını veriyorlar!

Siyonistlerin karanlık şer planlarına karşı çıkan, dinine, devletine ve milletine hizmet eden yöneticileri de silahlı darbelerle, suikastlarla, yalan ve iftira dolu algı operasyonlarıyla tasfiye ediyorlar! Bütün bu, Haç-Siyon ittifakının şer planlarını bozacak plan; her sene Ocak ayında kutladığımız Mekke-i Mükerreme’nin Fethi ve Kudüs-ü Şerif’ in Osmanlı himayesine geçtiğinde ki Ruhtur!

Mekke-i Mükerreme’nin Fethinde ki ruh; fethin temelinin atıldığı Hudeybiye Antlaşmasından sonra gerçekleşen Siyonistlerin Medine-i Münevver’den, Hayber’den ve Arab Yarım adasından temizlenmesinin, Kudüs-ü Şerif’i ve Dünya Nöbetini rakipsiz teslim aldığımız, İstanbul’un Fethinin Müjdesi ve Bayramıdır.

Şimdi bu Üç Mübarek Beldenin ikisi Şam, Bağdat gibi Nifak ehlinin işgalinde, birisi ise Kudüs’ü Başkent ilan eden Siyonist kâfirlerin İşgalinde!

Büyük bela ve musibetlerin üreme ve üretme mikrobu Siyonistleri ,Mukaddes ve Mübarek Filistin topraklarından temizlemek istiyorsak kendi Ülkelerimizdeki Siyasi, İktisadi, Sosyal ve Kültürel güçlerini anlamalı ve bu güçlere desteği önlemeliyiz! İçimizdeki Münafıkların tehlikeli oyunlarını Mekke’nin Fethi ruhuyla basiret ve ferasetimizle bozmalıyız!

Korana Virüsünden, depremlerden ve her türlü afetlerden de tehlikeli olan Ailelerimizin yıkılmasını hedefleyen; işsizliği, yoksulluğu artıran Siyonistlerin dikte ettikleri sözleşmeleri Mekke’nin Fethi ruhuyla tarihin çöp sepetine atmalıyız!

Netice;

Dünya Siyonizmi’nin korkulu rüyası Osmanlı Cihan Devletini yıkan İçimizdeki Mason Münafıkların aldatıcı devrimleriyle ve ihanetleriyle kaybettiğimiz Dünya Liderliğini, Mekke’nin Fethi ruhuyla yeniden Siyonistlerin elinden almadan, yeni yılda da, gelecek yıllarda da Maddi ve Manevi musibetlerin, fitnelerin, felaketlerin ve belaların acı neticelerini beraberce tatmaya devam edeceğiz!

Çare; “Onlar başlarına gelenleri görmüyorlar mı? Her yıl, bir veya iki defa akıllarını başlarına getirecek belalarla deneniyorlar. Fakat bunlardan sonra Allah’a yönelip, ne tövbe ediyorlar, nede düşünüp ders alıyorlar.”(Tevbe S.126) İlahi mesajında belirtilen ve istenen tövbeyi toptan gerçekleştirmektir!

Fert Aile, toplum ve Devlet olarak Mekke Fetih ruhuna yeniden dönmektir!

Kalbimizin, ailemizin ve devletimizin yeniden İslam’la fethini gerçekleştirmek için İlmi, İmani, İktisadi, Siyasi, sosyal ve ahlaki sahalarda bütün gücümüzle Cihad etmek yani çalışmaktır!

Bu da ancak, içimizdeki Münafık Hesabileri tasfiye edip, Mekke Fethi Ruhundaki Hasbi Kadrolarla omuz omuza yılmadan yorulmadan Milli Hedefleri gerçekleştirmek için beraberce yürümekle olur.

Allah (c.c), Hicri 1442.Yılımız, Miladi 2021 yılı ve daha nice yıllarımızda sadece kendisine Kul olmak isteyen kullarının daim yar ve yardımcısı olsun! Her türlü görülen, görülmeyen tüm kaza bela ve musibetlerden, şeytanların ve şeytanlaşmışların Maddi ve Manevi saldırılarından ve şer planlarından korusun! Amiin

Hak, adalet, ehliyet, merhamet, ilim, iman, irfan, İhsan, İhlas, edeb, terbiye ile eğitilecek Din ve Vatansever nesillerimizin kuracağı “Tam Bağımsız Süper Güç Türkiye” eliyle “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

Twitter: @sevkiyilmaz
Facebook: @sevkiyilmaztr
Facebook: @sevkiyilmaz1955
Instagram: instagram.com/sevkiyilmaztr

Yorumlar (2)
Refik AKÇİÇEK 4 hafta önce
Ve aleyküm selam EyvAllah muhterem hocam tüm dualarınıza canım gönülden amin...
Hayırlı Cumalar
Abdullah ÇELİKER 4 hafta önce
Kaleminiz keskin olsun saygı değer hocam.
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?